Neměli byste propadat smutku, pokud se váš život dostane do určité rutiny. Překvapení si musíte „vyrábět“ sami. Občas si připomeňte, že když je něčeho hodně, přestane to být vzácností.

Láska


I když si nepotrpíte na žádné pevné citové vztahy, vaše nároky na partnera budou stoupat. V lásce se nemusíte vždy cítit šťastní. Planety naznačují, že vaše milostná sezona by mohla přijít v jarních měsících. Najdete sami sebe, jen musíte být dost vytrvalí a silní, abyste dosáhli na své sny. Budete mít víc energie, abyste projevili svůj sex-appeal. Na nic si ve vztazích nehrajte, snažte se být otevření, upřímní, dejte najevo, co chcete, a vyhnete se zklamání. Vězte, že váš život je vaše záležitost, nemáte se čeho bát. Co si zařídíte, to budete mít.

Zaměstnání


V zaměstnání se můžete na začátku roku 2021 cítit na vrcholu sil. Úspěch by vám měl jít naproti, s přehledem položíte konkurenci na lopatky. Bude vás to svádět k tomu, že porostou vaše ambice a snaha začít něco odbývat a hledat jednoduchá řešení. Nevěřte tomu, že štěstí chodí stále stejnou cestou. Počítejte s tím, že přijdou také nezdary a budete se muset rychle přizpůsobit, prokázat značnou vynalézavost k tomu, abyste vydrželi s dechem a energií. Zvláště druhá polovina roku nemusí být z profesního hlediska jednoduchá, každý úspěch si pak budete náležitě vychutnávat.

Zdraví


Nejcitlivějším místem z hlediska astromedicíny je srdce a oběhový systém, také páteř a záda. Rovněž pozor na psychiku. Pokud budete mít pocit, že se s vámi něco děje, zakročte. Rozhodně by nebylo moudré signály těla přehlížet. Ztratíte-li zájem o to, co se s vámi děje, bude třeba vážně zpozornět. I když si na rozmazlování nepotrpíte, neměli byste investice do zdraví zlehčovat, pokládat je za luxus. Přinejmenším byste se měli zaměřit na kvalitní jídelníček, potřebujete víc odpočívat, nezapomínat na zábavu a příjemné zážitky, které udělají dobře jak na těle, tak na duchu.

Peníze


Pozor, abyste se nenechali příliš strhnout honbou za penězi a majetkem, protože kvapná práce nepřináší ty nejlepší výsledky. V kariéře by se vám mělo s výjimkou krátkých období vcelku dařit, finanční sféra by neměla být podle planet vůbec špatná. V každém případě byste měli, pokud jde o finanční oblast, vždy zvážit a důkladně prověřit všechny nabídky a návrhy, které se k vám dostanou. Nedopusťte, abyste se ocitali na tenkém ledě. Když si dobře promyslíte, kam investovat, co koupit, a zvážíte veškerá rizika, měli byste se dočkat slušných zisků.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150486
DnesDnes36
VčeraVčera215
Tento týdenTento týden818
Tento měsícTento měsíc3912

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab