Zdá se, že rok 2021 bude velice vzrušující dobou. Čeká vás zřejmě velká životní změna. Přijměte výzvy, které před vámi život postaví, připravené. Můžete se pustit do náročných plánů, jen se nesmíte bát riskovat.

Láska


Vaše sny se dříve či později naplní. Pokud jste sami, počítejte s tím, že vaše plány v nejbližší budoucnosti může zkřížit zajímavá osoba, který vás bude chtít k sobě těsněji připoutat. Nebojte se tomu uvěřit a pozorně naslouchejte svému srdci a intuici. V dlouholetém partnerském svazku Střelců může v příštích měsících docházet ke střetům a konfliktům. Neměli byste však propásnout žádnou příležitost věci třeba bouřlivě diskutovat, dát je do pořádku. Snaha o navrácení starých dobrých časů, o schůdný kompromis nevyjde naprázdno.

Zaměstnání


Občas nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Nesmíte si však starosti nechat přerůstat přes hlavu nebo je zametat, jak se říká, pod koberec. V pracovním kolektivu také počítejte s nepříjemnou nutností vypořádat se s pomluvami a intrikami. Nepřikládejte jim větší význam, než si zaslouží, jděte si dál svou cestou. Pokud vyvinete větší aktivitu, neměla by vás minout záviděníhodná odměna. Vytěžte z každé příhodné situace, co se dá. Život vám k tomu dá spoustu příležitostí. Nenechte si je proklouznout mezi prsty.

Zdraví


Hvězdy soudí, že byste měli konečně najít rovnováhu mezi aktivitou a klidem. Rok 2021 pro vás v mnoha ohledech nebude snadný, a tak byste se měli naučit víc naslouchat svým potřebám. Neklid, stres, nervozita, napětí jsou volnou jízdenkou přímo do stanice „nemoc“. Věnujte větší pozornost stravě, snažte se přijít na chuť pravidelnému pohybu. Je to ideální způsob, jak se vyhnout chorobám. Pozor byste si měli dát na cévní obtíže, v prevenci je podle astromedicíny důležité dbát o trávicí trakt.

Peníze


Do nového roku můžete vstoupit směle, bez větších obav. Otevírá se vám prostor k získání vyšších příjmů. Zajímavě se rýsuje šance najít originální zdroj dalších příjmů. Důležitou roli přitom sehraje vaše schopnost přizpůsobit se novým situacím, navazovat užitečné známosti a kontakty, nebát se začít s novým oborem. Máte podle hvězd všechny předpoklady k tomu přiblížit se k vysněným metám. Rozhodně byste neměli s ničím čekat, vyjděte štěstí naproti.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150486
DnesDnes42
VčeraVčera215
Tento týdenTento týden824
Tento měsícTento měsíc3918

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab