FOTO: CELEBRITY
Adéla Gondíková je velmi úspěšná herečka, tanečnice a moderátorka. Společně se svým bratrem Daliborem tvoří potřeštěné duo, ale Adéla je také velká individualistka, která se nebála nafotit erotické fotografie.
Adéla se narodila 19. srpna 1973 ve znamení Lva v Sokolově. Absolvovala pražskou Státní konzervatoř a měli jsme ji možnost shlédnout v několika televizních pořadech, například Snídaně s Novou, Rady ptáka Loskutáka či Kolotoč a Ordinace v růžové zahradě. Její hlas jsme také mohli slyšet na rádiu Frekvence 1, pro pánský časopis Penthaus nafotila odvážné fotografie a zúčastnila se televizní soutěže Tančím pro tebe, kde se umístila na druhém místě.

Podle hvězd má Adéla úžasný tvůrčí potencionál, který dostala do vínku. Velmi zdatnou osobou je ale také psychicky, takže si umí s mnohými životními situacemi poradit. Umí vyčkávat, pokud si je ale jista svou kořistí, dokáže – jak se říká - jít přes mrtvoly. Nedělá jí problém vytvářet zajímavé a úspěšné projekty, štěstí bude mít i ve financích. Ráda riskuje a najde se na ní mnoho pozitivních vlastností, k těm negativním patří přílišná výbušnost. Mezilidské vztahy s ní budou vždy trochu složité, je to věrný přítel, ale velkomyslný nepřítel. V životě ji čeká ještě několik „přehmatů“, ale za sedm až osm let už bude dokonale uspořádaný i její soukromý život. O co víc se jí teď ale nebude dařit ve sféře osobní, o to více aktivity dá do svých projektů a herecké osobnosti.
(mz)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

142088
DnesDnes73
VčeraVčera259
Tento týdenTento týden872
Tento měsícTento měsíc5759

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice