FOTO: DARAROLINS.CZ
Dara Rolins, původním jménem Darina Rolincová, se narodila 7. prosince 1972 ve znamení Střelce v Bratislavě. Poprvé se na televizních obrazovkách objevila už ve svých čtyřech letech. V deseti absolvovala velké koncertní turné, roku 1983 vydala své první sólové album a o rok později natočila slavný duet s Karlem Gottem Zvonky štěstí. Nyní se o ní často mluví jako o viníku tragické nehody, ve kterém měla zavinit smrt člověka.

Za dobu osmi let vydala šestnáct singlů, účinkovala v sedmi televizních filmech a dvakrát podnikla velké koncertní turné. Přestěhovala se do Prahy, kde vystudovala Pražskou hudební konzervatoř.

V roce 2007 se Dara stala tváří nového parfému True Glow a v roce 2008 matkou malé Laury, jejímž otcem je Petr Homola. Žila pak chvíli mateřskými povinnostmi, její vztah ale nebyl tak úplně bezkonfliktní a navíc se navrátila k práci, kterou celou svou duší miluje.
Její okno do duše prozrazuje, že Dara je velký živel, který se umí prát se životem. Nic ji nikdy neunaví, totéž ale očekává od svého okolí, tedy i partnera, což jí může přivodit mnoho problémů. Dara toho očekává vždycky hodně, ale většinou toho (hlavně v soukromém životě) tolik nepřijde. To Dara pociťuje jako ztráty, i když je její intuice velmi dobrá. Do vínku dostala podnikavost, praktičnost, odvahu a pracovitost. Kromě toho je matkou a svou dceru miluje, což jí nadlouho dodá mnoho dalších sil. V životě by neměla být tak netrpělivá, pokud by totiž na trpělivost sázela, přineslo by jí to mnohdy daleko větší výsledky. Zpívat ale bude dál, naděje pro něco nového totiž bude mít v sobě pořád, i kdyby bylo těch ztrát nespočítatelně.
(mz)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

142089
DnesDnes84
VčeraVčera259
Tento týdenTento týden883
Tento měsícTento měsíc5770

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice