Fotografie 0065Pátek 28. června – runa Gebo, Gyfu (dar, velkorysost)

Výklad Lucia di Moriani: Runa signalizuje, že můžete dnes cosi získat. Nejde však pouze o finanční či materiální zisk, ve hře jsou i mimořádně cenné informace či rady. Pokud jste se snad ocitli v nesnázích, nebojte se požádat o pomoc někoho z okolí. Stejně tak

byste ale měli ochotně poskytnout podporu tomu, kdo ji potřebuje. Runa vám připomíná, že jen to, co dáváte, dostáváte zpět. Co se obecně vztahů (pracovních i osobních) týká - když se budete trochu snažit, můžete urovnat nějaké spory, dohodnout se na kompromisu. V souvislosti s láskou vás runa vybízí k prohlubování vazeb. Kdo je sám, měl by vyrazit do společnosti, může potkat někoho s podobnými zájmy a navázat perspektivní vztah.

Název runy Gebo je překládán jako "dar". Darem může být cokoli, runa značí nejen dary hmotné, ale také nehmotné - v podobě lásky, nabytých zkušeností, služby, pomoci v nesnázích. K runě se pojí stromy jasan a jilm, element voda, barva tmavě modrá, hláska G, číslo 7, rostliny fialka a maceška, zvíře vůl, kámen opál, věc - nástroj – sklenice. Pod působnost runy z hlediska zdraví spadá léčba sexuálních potíží a odstraňování energetických bloků. Používá se též v případě nějaké otravy. V magii je runa součástí rituálů k pravé lásce. Nemusí jít ale jen o lásku mileneckou, nýbrž také sourozeneckou, lásku v přátelském vztahu atd. Stačí nosit při sobě amulet se znakem této runy.

Sobota 29. června – runa Pertho, Peorth (hra, odhalení) - obrácená

Výklad Lucia di Moriani: Runa vám doporučuje, abyste se smířili s tím, co se děje. Varuje vás před riziky. Pokud se vám snad zdá, že v tuto chvíli stojí v rámci jakési záležitosti nebo situace osud proti vám, nechoďte hlavou proti zdi, jak se říká, spíše přemýšlejte. Vždy existuje více řešení a možná postačí jen změnit přístup, úhel pohledu. Co se zaměstnání týká, můžete o něm více přemýšlet či hovořit, projeví se případné pocity nenaplnění. Runa vás však nabádá k nadhledu, varuje vás před unáhlenou snahou utéci jinam. V souvislosti s láskou budete mít tendenci brát vše příliš vážně. Možná nepochopíte humor partnera, nebudete schopní uvolnit se. I to může narušit vaše vazby.

Pertho je „osudovou runou“ a v nordickém výkladu symbolizuje tři sudičky ztělesňující minulost, přítomnost a budoucnost. Poukazuje na osud a předurčení, vyjadřuje zákon příčiny a následku. Ukazuje život jako hru, v níž je výsledek vždy nejistý. K runě se pojí s číslo 14 a hláska P, stromy osika, buk či jilm, rostlina oměj, živly země a vzduch, barvy černá a temně zelená, pták volavka, kámen akvamarín, věc vřeteno. Co se zdraví týká, lze ji využít na potíže gynekologického charakteru, může však pozitivně ovlivnit i porod. V magii je součástí rituálů k tišení bolesti, odkrývání tajemství. Jako talisman se používá pro rozvoj senzibility, k sebezdokonalení.

Neděle 30. června – runa Wyrd, prázdná runa, runa osudu

Výklad Lucia di Moriani: Podle tažené runy lze soudit, že dnes není nic předem dáno, vše ukáže až další vývoj situace a okolností, tedy čas. Záleží na vašich rozhodnutích a volbách, každopádně se můžete nacházet na prahu nějaké životní změny, můžete vstoupit do nové etapy života. Pokud tedy tápete, staré už není, ale nové ještě nezačalo, případně cosi chcete nastavit jinak, měli byste se zamyslet nad svými potřebami i touhami. Pak aktivujte své síly, abyste určité záležitosti a vývoj svého života nasměrovali na cestu, kterou se hodláte vydat. Je to zkrátka hlavně na vás, na vaší odvaze a pevné vůli. Ty vám pomohou přitáhnout do života zdar a dobré věci příští.
Runu Wyrd nelze brát jako negativní ani jako pozitivní runu. Je naprosto komplexní a žádá vás, abyste si uvědomili, nakolik máte svůj život pod kontrolou. Naznačuje, že je třeba činit vědomá rozhodnutí a přebírat odpovědnost za svá rozhodnutí. Nemá žádné vyobrazení a jakoby říkala, že vše ukáže čas. Není spjata se žádnými čísly, barvami, rostlinami ani stromy či zvířaty.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139876
DnesDnes141
VčeraVčera209
Tento týdenTento týden1034
Tento měsícTento měsíc1520

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice