0703LéčivýPomoc pro plíce

Hodiny plic nastávají mezi 03.00 a 05.00 hodinou. To se ponejvíce budí silní kuřáci kašlem. Pro léčení plic jsou vhodné drahé kameny - tyrkys, pyrit, rutil, zirkon a akvamarín. Tyrkys je třeba nosit v blízkosti plic, nejlépe jako

přívěsek. Při léčení se pokládá na pátou čakru. Akvamarín velmi dobře působí na problémy s dýchacími cestami, zlepšuje funkci sliznic a plic, zmírňuje kašel. Pyrit pomáhá při léčbě zánětů dýchacích cest, průdušek a plic. Rutil lze doporučit nejen v rámci běžných problémů s dýchacími cestami, ale také při astmatických potížích. Kameny se přikládají na tělo, ale dá se jejich pomocí aktivovat i voda, která se pak pije.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace obrázku - přikládáním na problematická místa na těle, případně volné působení ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně. Obrázek lze použít i pro aktivaci nápojů. Krystaloterapie je stará léčebná technika, která využívá léčivých vlastností krystalů, drahokamů a polodrahokamů. Kameny mají schopnost vyzařovat pozitivní energii, takže tato metoda spočívá nejen v přikládání kamenů na různé části fyzického těla nebo do okolního prostoru, ale slouží také pro energetickou aktivaci nápojů.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

138271
DnesDnes190
VčeraVčera239
Tento týdenTento týden1554
Tento měsícTento měsíc11584

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice