Beran

(Ehwaz, Thurisaz, Teiwaz): Díky toleranci a ohleduplnosti budou vaše vztahy harmonické. V březnových dnech byste měli pocítit zadostiučinění, jakési záležitosti se pohnou správným směrem. Budete-li

nadále jednat čestně a upřímně, dosáhnete svého cíle, uspějete.

 

Býk

(Pertho, Hagalaz - obrácená, Eihwaz): Runy jsou pozitivní.Doporučují spoléhat na intuici, dobře vám poradí. Naznačují možnost obohacení. Může jít o zisk výhrou či díky daru, ale také můžete třeba najít ztracenou věc. Každopádně se nyní nebojte poprat s osudem o to, co chcete.

 

Blíženci

(Fehu, Isa, Jera): Možná cosi nepoběží podle vašich plánů, ale nevzdávejte to. Aktivujte svou trpělivost a vytrvalost. Zvýšená opatrnost je na místě v rámci sféry mezilidských vztahů. Runy nevylučují ochlazení. Uvědomte si však, že vždy sklidíte jen to, co zasejte. Snažte se!

 

Rak

(Raidho - obrácená, Nauthiz, Ansuz): Runy vám doporučují cosi odložit, ať jde o záležitosti pracovní či úřední. Upozorňují vás, abyste si připomněli zákon příčiny a následku, objeví-li se problémy. Respektujte a komunikujte dostatečně s okolím, může vás inspirovat.

 

Lev

(Teiwaz, Uruz - obrácená, Mannaz - obrácená): O cosi zřejmě usilujete a možná zjistíte, že by vám pomohl a leccos usnadnil malý úskok. Necháte-li se svést a podlehnete, budete-li příliš tvrdohlavě na čemsi lpět, stejně nakonec pocítíte zklamáni. Aktivujte raději své lepší já.

 

Panna

(Berkana, Dagaz, Thurisaz): Podle run se vám bude v měsíci březnu obecně dařit. Když využijete příležitosti, které se objeví, můžete vykročit novým směrem, začít si plnit nějaká svá přání. Věřte, že máte štěstí na své straně, jste chráněni před nepříznivými vlivy z okolí.

 

Váhy

(Fehu - obrácená, Elhaz, Kaunaz): Máte možná pochybnosti, nejste si jistí, jak se rozhodnout, jak postupovat. Runy vám doporučují zohlednit potřeby zázemí, cíleně posilovat pozici v zaměstnání. Naznačují, že i to, co zpočátku nevypadalo nejlépe, může dopadnout dobře.

 

Štír

(Wyrd, Jera - obrácená, Ansuz - obrácená): Runy vám doporučují nespěchat. Okolnosti se stále vyvíjejí, cosi zatím nemá jasný konec. Nyní není vhodné cokoli začínat nebo rázně řešit, nemůžete se totiž spoléhat ani na radu či pomoc z okolí. Ve hře jsou faleš a neupřímnost.

 

Střelec

(Sowulo, Nauthiz, Isa): Okolnosti se poskládají ve váš prospěch. Měli byste zaznamenat nějaký úspěch, cosi se vám podaří dotáhnout do zdárného konce. Přesto musíte vykázat píli a snahu, víte přece, že bez práce nejsou koláče. Ke konci měsíce buďte vstřícnější ke svému okolí.

 

Kozoroh

(Pertho - obrácená, Hagalaz, Wyrd): Runy vás důrazně varují, abyste se zbytečně nevystavovali žádným rizikům. Se štěstím nyní počítat nemůžete, může dojít na finanční ztráty, mohou vás dostihnout potíže na cestách, budete řešit zdraví a podobně. Nebuďte tedy lehkomyslní.

 

Vodnář

(Laguz, Gebo, Wunjo): Využijte svůj tvůrčí potenciál, vložte ho do projektů, na které vám stačí síly. Pak začnete sklízet plody svého úsilí a práce. Runy naznačují, že vám březen nese úspěch a blahobyt, čímsi vás obohatí. Štěstí máte na své straně, vaše dny budou naplněny radostí.

 

Ryby

(Elhaz, Othala, Ansuz): Březnové dny by vás měly naplnit optimismem. Co se materiálního zabezpečení týká, neměli byste si podle run stěžovat. Posilujte tedy své pozice, investujte do svého zázemí. Neváhejte využít rad zkušenějších, jejich moudrost vám bude ku prospěchu.

Lucia di Moriani

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139069
DnesDnes128
VčeraVčera189
Tento týdenTento týden128
Tento měsícTento měsíc1213

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice