Zajímá vás, zda se můžete těšit na setkání se starou láskou? Rádi byste věděli, že nebudete trpět nouzí a nehrozí vám žádné dluhy? Dostanete vysněnou práci nebo se konečně zbavíte pocitu prázdnoty, neklidu, bude vás život opravdu těšit? Oheň byl odedávna neoddělitelnou součástí magických rituálů. „Svíčkovou“ magii si

můžete sami vyzkoušet, není na ní nic složitého.

JAK NA TO

Připravte si tři svíčky a tři podšálky. Na ně nakapejte trochu vosku a postavte na ně svíčky tak, aby šálky svíraly rovnostranný trojúhelník. Zvolte takové svíčky, které nebudou mít příliš krátký knot, protože by špatně hořely. Pokud by byl pro změnu moc dlouhý, zbytečně by kouřily. Svíčky by neměly být ale příliš velké, protože bychom je měli nechat vyhořet celé. Na věštění se nejlépe soustředíte v klidném, tichém prostředí, v pohodové atmosféře, kde vás nikdo nebude rušit. Domácí čarování můžete podpořit i příjemným provoněním prostoru zajímavou vůní. Do aromalampy použijte některý z esenciálních olejíčků, například jasmín, levanduli, mandragoru, vanilku, eukalyptus.

ŠTĚSTÍ VYČTENÉ Z PLAMENŮ

Svíčky zapalte a v hlubokém soustředění vyslovte své přání, položte konkrétní otázku. Pokud jedna ze svíček hoří jasněji než druhé, je to známka toho, že je vám štěstí nakloněno. Můžete se těšit, že do vašeho života vstoupí něco výjimečného, zvláštního. Zdá se, že vám bude osud nakloněn.

Když jeden z plamenů praská, buďte opatrní. Na obzoru může být v souvislosti s vyřčenou otázkou nějaká ztráta, ne zrovna pozitivní změna, přesuny, odcházení.

Pokud mají všechny svíčky jasný, stálý plamen, můžete být v klidu. Nehrozí vám nic, co by vás nějakým způsobem vykolejilo, ohrozilo, museli jste to řešit. Máte našlápnuto k úspěchu, chce to jen štěstí trochu pomoci.

Radujete se z jasných špiček na plamíncích? Máte důvod k tomu posilovat v sobě naději, optimismus, víru, že všechno půjde tak, jak si představujete a chcete.

Pokud plameny střídavě stoupají a zase klesají, trochu v sobě kroťte sebevědomí, pýchu, pocit jistoty. Snadno byste mohli přijít o něco, čeho si velmi považujete, svou nabubřelostí byste mohli leccos pokazit.

Komíhající plameny mohou být známkou toho, že byste se měli připravit na nějaké změny. Mělo by však jít o start něčeho zajímavého, pozitivního, perspektivního. V tomto směru vše poběží hladce.

Když některý z plamínků zhasne, je to známkou zklamání, smutku, nedorozumění. Ale ani v takové chvíli není třeba ztrácet víru. Někdy zapracuje osud a vše se na poslední chvíli obrátí k lepšímu.

NA BARVĚ ZÁLEŽÍ

Měli byste vědět, že nezáleží ani tak na tvaru svíček, jako na tom, aby byly stejnobarevné. Jestliže vaše přání nějakým způsobem souvisí s dětmi, zvolte je v růžové barvě. Když se chcete něco dozvědět, co se týká dovolené, cestování, vyberte si k čarování žluté svíčky. Pro vzbuzení vášně, citové záležitosti, lásku samozřejmě zvolte červené svíce. Hnědá barva je vhodná tehdy, směřuje-li vaše otázka k životu vašeho zvířecího mazlíčka. Modrá je barvou klidu a míru, moudrosti, proto si modré svíce opatřete tehdy, když se zajímáte o svou rodinu, přátele, známé. Ohledně majetku a peněz vsaďte na zlatou barvu, po fialových svících sáhněte, jestliže toužíte po rozvíjení svých magických a věšteckých schopností. Oranžová je barvou ochrany, svíčky této barvy volte v případě, že chcete nahlédnout do svých příštích dnů a měsíců. Můžete si být na sto procent jistí, že bílou barvou svíček rozhodně nic nezkazíte, poslouží na jakoukoli věštbu.

(ruch)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139021
DnesDnes11
VčeraVčera280
Tento týdenTento týden1157
Tento měsícTento měsíc731

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice