Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/horoskopy.spirit.cz/templates/horoskopy_3_8_2/functions.php on line 202

Jaký bude pro vás úplněk 28. září?
Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:
Pro Berany - prvního dekanu je úplněk

 kritický. Neměli by proto raději druhé dráždit a pouštět se do hádek. Zrozence druhého dekanu čeká úplněk rovněž kritický a nebezpečný. Berani třetího dekanu však mohou počítat s neutralitou úplňku.
Pro Býky - prvního, druhého i třetího dekanu je úplněk neutrální.
Pro Blížence - prvního dekanu je tento úplněk důležitý, přinese rychlé a dramatické řešení nějaké záležitosti. Zrozenci druhého dekanu nechť počítají s pozitivním, šťastným a aktivním úplňkem, ale k Blížencům poslední dekády se staví nepříznivě.
Pro Raky - prvního dekanu bude úplněk dramatický, může vyvolat konflikty a nedorozumění. K Rakům druhého dekanu se tento úplněk staví neutrálně a zrozenci třetího dekanu mohou dokonce počítat s jeho pozitivitou.
Pro Lvy - prvního dekanu je úplněk výborný. Ke zrozencům druhého i třetího dekanu se staví neutrálně.
Pro Panny - prvního a třetího dekanu je úplněk neutrální. Jedinci narození ve druhém dekanu mohou počítat s lehce pozitivním úplňkem.
Pro Váhy - prvního dekanu bude úplněk důležitý, přinese rychlé a dramatické řešení čehosi. Zrozenci druhého dekanu mají úplněk neutrální a pro Váhy třetího dekanu bude dramatický a důležitý.
Pro Štíry - zrozence prvního, druhého i třetího dekanu je úplněk neutrální.
Pro Střelce - v prvním a třetím dekanu bude úplněk lehce příznivý. Zrozenci druhého dekanu ho mají dokonce velmi příznivý.
Pro Kozorohy - v prvním dekanu bude úplněk nepříznivý. Kozorozi ve druhém dekanu mohou počítat s neutralitou úplňku a zrozence třetího dekanu čeká lehce nepříznivý úplněk, mohou se ozvat staré problémy.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude úplněk velmi nepříznivý, měli by si dát pozor na nepřátele a potíže. Zrozenci druhého dekanu však mohou počítat s přízní úplňku, měli by zabojovat a prosadit své zájmy. Také Vodnáře třetího dekanu čeká příznivý úplněk, je vhodný k rychlému jednání.
Pro Ryby - prvního, druhého i třetího dekanu bude úplněk neutrální.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

149789
DnesDnes170
VčeraVčera193
Tento týdenTento týden683
Tento měsícTento měsíc3040

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab