TZOLKIN 30. 7. 2015 6 CHUEN kin 71
Výklad Lenky Sýkorové:
Chuen – Opice - Humor, nevinnost, lehkost, plná akceptace života, spirituální znalosti, flexibilita, inteligence, spontánnost, cvičení, princip spolutvůrce. Pro mnoho z vás je život složitá osnova nekonečných úkolů a povinností, snů a přání, cílů a ambicí. Ale čím více technologií, zdrojů a nástrojů máte, tím se vám vaše životy zdají být komplikované. Chuen je tkadlec času a v multiúrovňovém Tzolkinu vám pomáhá zvládat nesčetné menu vašeho každodenního života, téměř poskočit - má tendenci zaujmout vaši pozornost. Může ovlivnit rozmanitost osnovy v tapiserii, ale je to záměr a disciplína, co pomáhá zhmotnit vše do plné reality s praktickým úmyslem, který Uuc ( 6 ) přináší. Jen trochu pozemské Chuen reorganizace - a máte zlato! Dnes je skvělý den začít cokoliv nového. Chuen jsou jedny z nejšťastnějších dnů. Stačí předat Vesmíru svůj jasný záměr – říká se – že bude vyslyšen. Výborný den pro všechny umělecké projekty. Je obecně známo, že den Chuen je nejlepší den pro svatby. Nativní Chuen jsou jedni z nejšťastnějších – šťastné děti, šťastní rodiče, šťastní senioři - všechny životní dary získávají bez námahy. Mezi ně patří umělci s dlouhou a úspěšnou kariérou. Chuen ztělesňuje všechny aspekty umělce, nejen velkou tvůrčí dokonalost, inteligenci a „ zlaté ruce “, ale někdy i velké ego. V Energii Chuen vládne hravost, zábava, představivost, koncentrace. Zaměřte se dnes na svůj aktuální úkol a snažte se ho dokončit, dokončit to, co jste započali a zůstaňte u toho pokorní. Použijte kreativitu umělce.
***
Dobré ráno! Spolu s východem slunce přichází čas se rozveselit! Jste připraveni odhodit stará zavazadla, na kterých tak vroucně lpíte? Takže pojďme na to! Neztrácejte čas! Je tu tolik legrace a přitom jí zameškáváte. Kde začneme? Na obvyklém místě – uvnitř – protože tam je místo, kde byla zasazena semínka a kde vyrůstají kořeny. Takže pojďme dnes vytrhat nějaký plevel, abyste mohli pečovat o váš vlastní růst. Udělejte několik hlubokých nádechů a výdechů, uvolněte se s pomocí metody, která vám nejvíce vyhovuje. Věnujte potřebný čas celkovému zklidnění a uvolnění každodenních starostí. Jakmile se objeví rozptylující myšlenky, jemně je odsuňte. Pokud potřebujete, plně se soustřeďte na svůj dech - pomalý hluboký nádech a výdech. Cítíte se lepší? Víte, že to můžete dělat kdykoli se necítíte ve své kůži, nebo když jste plni úzkosti? Naučte to své přátele, spolupracovníky i děti. Je to snadné a můžete to dělat při jízdě autem, při chůzi, při stolování nebo jakékoli jiné činnosti. Budete dělat mnohem snadněji všechna rozhodnutí a schopni najít oblasti, které vyžadují pozornost, a které vás strhávají do napětí. Věnujte 5, 10 minut nastavení záměru, že budete mít den plný zábavy a radostných okamžiků. Představte si sami sebe s úsměvem, jak se chichotáte celý den. Pokud existuje nějaká činnost, která bude pravděpodobně náročná, nebo těžká, představte si, jak se usmíváte, i když jsou všichni kolem vás zamračení. Ano, to je ono! Konec dnešní hodiny učení! Jděte ven a bavte se! Buďte v radosti! Užijte si to!
ŠESTÝ TÓN - PROUD – TOK
Plynutí tvoří pohyb – Panta Rhei – nic nestojí na místě. Dech je život a život je pohyb. Pohyb uvnitř dimenzionálního prostoru je to, co vytváří čas. ŠESTKA je energie vyjednávání a flexibility. Uac přináší do každého pohybu dynamiku.
Tón ŠESTÝ vám dnes pomáhá s trpělivostí dosahovat vytyčených cílů a stabilizovat se ve svém Středu, pocítit úlevu a útěchu. Vylaďte se na frekvenci radosti, harmonie, upřímnosti, moudrosti, poznání, zdraví a bezpodmínečné lásky ke všem bytostem.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
http://mayskykalendar.blogspot.cz/

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

142089
DnesDnes80
VčeraVčera259
Tento týdenTento týden879
Tento měsícTento měsíc5766

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice