Jaký bude pro vás úplněk 31. července?
Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:
Od středy již mohou citlivější jedinci pocítit vliv blížícího se úplňku, který bude kulminovat v pátek. Pozor by si měli dát KOZOROHOVÉ posledního dekanu. VODNÁŘI, BERANI posledního dekanu, BÝCI prvního a druhého dekanu, VÁHY posledního dekanu a ŠTÍŘI prvního a druhého dekanu - vy dostanete pořádnou šlupku. Hodně agresivní a útoční budou LVI. A bude jim to vycházet. Z úplňku mohou také hodně vytěžit BLÍŽENCI, zbylé VÁHY, STŘELCI a zbylí BERANI. Ti by měli být hodně aktivní. Ostatní nejmenovaná znamení úplněk příliš nepocítí. Tento úplněk bude mít působit ještě v sobotu, v neděli 2. července jeho vliv pomine.
Pro Berany - prvního dekanu je úplněk spíše pozitivní. Zrozenci druhého dekanu ho mohou dokonce využít k řešení problémů a prosazení svých zájmů. Berani třetího dekanu se však musí mít na pozoru, neměli by riskovat.
Pro Býky - prvního dekanu je úplněk lehce nepříznivý. Zrozenci druhého dekanu musí být opatrní, pro ně je úplněk agresivní a dramatický. Býci třetího dekanu ho mají neutrální.
Pro Blížence - prvního dekanu je úplněk neutrální. Pro zrozence druhého dekanu je ale pozitivní, vhodný k rozhodování a hledání řešení. Také Blížencům poslední dekády tento čas přeje, mohou leccos vyřešit, začít se změnami, vyjednávat.
Pro Raky - prvního i druhého dekanu bude úplněk neutrální. Zrozenci třetího dekanu nechť jsou opatrnější, úplněk jim může leccos zdramatizovat.
Pro Lvy - prvního je tento úplněk nejdůležitější z celého roku, je silný. Ke zrozencům druhého a třetího dekanu se staví neutrálně. Vše mají jen a jen ve svých rukou.
Pro Panny - prvního dekanu je úplněk významný. Jedinci narození ve druhém a třetím dekanu ho mají neutrální.
Pro Váhy - prvního a druhého dekanu bude úplněk neutrální. Zrozenci třetího dekanu pozor, ať vás cosi nezaskočí.
Pro Štíry - zrozence prvního dekanu je úplněk nepříznivý. Štíři druhého dekanu ho mají dramatický a nebezpečný. Pro zrozence třetího dekanu je jen lehce nepříznivý, nicméně měli by být opatrní, protože může zasít budoucí problémy.
Pro Střelce - prvního a třetího dekanu bude úplněk příznivý. Zrozenci druhého dekanu ho mají velmi příznivý, vhodný k akci.
Pro Kozorohy - v prvním a druhém dekanu bude úplněk neutrální. Kozorozi třetího dekanu by měli zvýšit obezřetnost.
Pro Vodnáře - prvního dekanu může být úplněk náročný. Záleží na okolnostech. Zrozenci druhého dekanu nechť počítají s negativním úplňkem - pozor na nepřátele a konflikty, opatrujte své zdraví! Vodnáře třetího dekanu čeká velmi nebezpečný, může atakovat jejich zdraví a mezilidské vztahy.
Pro Ryby - prvního, druhého i třetího dekanu bude úplněk neutrální.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.