Jaké bude pro vás novoluní 16. července?
Astroložka a záhadoložka PhDr. Olga Krumlovská to vidí následovně:
Pro Berany - prvního dekanu je novoluní velmi

příznivé, vhodné k napravování chyb. Pro zrozence druhého dekanu je lehce příznivé a Beranům třetího dekanu nenabízí nic převratného, k nim se staví neutrálně.
Pro Býky - prvního dekanu je novoluní nebezpečné, neměli by dělat změny. Zrozence druhého dekanu čeká lehce nepříznivý nov, ovšem Býci třetího dekanu ho mají vynikající, vhodné k velkým změnám i životním rozhodnutím, k novým začátkům i k likvidaci starých sporů.
Pro Blížence - prvního, druhého i třetího dekanu je toto novoluní neutrální.
Pro Raky - prvního dekanu bude novoluní lehce pozitivní. Zrozence druhého dekanu čeká neutrální nov, ovšem pro Raky třetího dekanu je toto novoluní významné. Měli by se snažit mít vše pod kontrolou, nepodcenit případná nebezpečí ve všech směrech a ohledech.
Pro Lvy - prvního dekanu je novoluní neutrální. Zrozenci druhého dekanu mají nov ale vynikající. Je vhodný i k velkým změnám, životním rozhodnutím, k novým začátkům i likvidaci starých sporů. Pro Lvy třetího dekanu je aktuální novoluní velmi důležité, nejsilnější v celém roce, může je nutit k dramatickým změnám.
Pro Panny - prvního dekanu je novoluní příznivé. Jedinci narození ve druhém dekanu ho mají neutrální a zrozenci třetího dekanu mohou dokonce využít pozitivity novu pro své záměry.
Pro Váhy - prvního i druhého dekanu je novoluní neutrální. Zrozenci třetího dekanu ho mají velmi příznivé, v jakési záležitosti jim zřejmě nabídne řešení.
Pro Štíry - prvního dekanu je nov nebezpečný, měli by se vyvarovat všech rizik. Štíři druhého dekanu musí počítat s lehce nepříznivým novoluním a zrozenci třetího dekanu? Ti by ho měli mít příznivé a vhodné k novým začátkům.
Pro Střelce - v prvním dekanu bude nov příznivý a vhodný k rozhodnutím i změnám. Střelci druhého i třetího dekanu mají nov neutrální.
Pro Kozorohy - v prvním, druhém i třetím dekanu bude novoluní neutrální.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude novoluní neutrální. Vodnáři druhého dekanu musí být ve střehu, nov je pro ně nebezpečný, neměli by proto riskovat a provádět změny. Také zrozence třetího dekanu čeká negativní a nebezpečné novoluní - pozor na změny, budou nepříznivé.
Pro Ryby - prvního i druhého dekanu bude novoluní neutrální. Ryby třetího dekanu ho ovšem mají příznivé a vhodné k důležitým životním krokům i rozhodnutím.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

142088
DnesDnes74
VčeraVčera259
Tento týdenTento týden873
Tento měsícTento měsíc5760

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice