Jaký bude pro vás úplněk 2. července?
Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:

Pro Berany - prvního dekanu je úplněk spíš škodlivý. Zrozence druhého dekanu čeká úplněk kritický a nebezpečný. Berani třetího dekanu by neměli dělat změny ani riskovat, úplněk je pro ně nebezpečný.
Pro Býky - prvního dekanu je úplněk lehce pozitivní. Zrozence druhého dekanu určitě potěší, je pro ně příznivý, mohou ho využít k likvidaci starých problémů. Také Býky třetího dekanu čeká pozitivní úplněk, je vhodný k fyzickým aktivitám, prosazení svých zájmů i k likvidaci nepřátel.
Pro Blížence - prvního dekanu je úplněk příznivý. Zrozenci druhého dekanu ho mají lehce pozitivní a k Blížencům posledního dekanu se staví neutrálně.
Pro Raky - prvního dekanu bude úplněk dramatický. Raci druhého dekanu nechť se mají na pozoru, pro ně je úplněk nebezpečný, neměli by dělat změny ani riskovat. Zrozenci třetího dekanu mohou počítat s úplňkem neutrálním.
Pro Lvy - prvního dekanu je úplněk lehce příznivý. Zrozenci druhého dekanu ho mají pozitivní, vhodný k fyzickým aktivitám, prosazení svých zájmů i k likvidaci nepřátel. Pro Lvy třetího dekanu je úplněk významný.
Pro Panny - prvního dekanu je úplněk lehce pozitivní. Jedinci narození ve druhém dekanu mohou počítat s příznivým úplňkem a zrozence třetího dekanu čeká úplněk neutrální.
Pro Váhy - prvního dekanu bude úplněk příznivý. Zrozenci druhého dekanu ho však mají nebezpečný, neměli by riskovat ani dělat změny. Váhy třetího dekanu čeká ale už zase úplněk, příznivý, přinese jim úlevu.
Pro Štíry - prvního dekanu je úplněk velmi příznivý. Štíři druhého dekanu ho mají vynikající, vhodný k řešení složitých problémů, které se vlekly. Štíry třetího dekanu čeká úplněk lehce příznivý, neutralizuje problémy a posouvá věci kupředu.
Pro Střelce - v prvním, druhém i třetím dekanu bude úplněk neutrální.
Pro Kozorohy - v prvním dekanu bude úplněk nepříznivý. Kozorozi ve druhém dekanu musí být ve střehu, úplněk je pro ně nebezpečný, neměli by dělat změny ani riskovat. I pro zrozence třetího dekanu bude úplněk nepříznivý.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude úplněk nepříznivý a nebezpečný, měli by být opatrní. Zrozenci druhého i třetího dekanu mají úplněk neutrální.
Pro Ryby - prvního dekanu bude úplněk příznivý, vhodný k prosazení zájmů. Ryby druhého dekanu mohou využít přízně úplňku k boji a prosazení svých zájmů. Zrozenci třetího dekanu ho mají lehce příznivý.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.