Jaké bude novoluní 16. června?
Podle psycholožky, záhadoložky a astroložky Olgy Krumlovské nás čeká VYNIKAJÍCÍ NOVOLUNÍ! Kulminuje v úterý, ale jeho vliv můžeme již pocítit. Ke Slunci a Měsíci se přidá Mars a ve skvělých aspektech na Jupiter a Uran slibuje velké štěstí a příznivé změny ve všem, co v těchto dnech podnikneme. Někteří z nás si mohou dovolit i velká rizika. Nejvíce bude přát těm, kdo jsou narozeni v těchto dnech: 4. června až 30. června, 13. srpna až 28. srpna, 6. října až 1. listopadu, 4. února až 1. března a 9. dubna až 26. dubna. Tak tihle šťastlivci honem řešit to, co je trápí! Mars v Blížencích navíc propůjčí Blížencům obrovskou bojovnost a odvahu. Venuše ve Lvu zase Lvům touhu pomáhat, milovat a chránit. Pokud máte ve svém okolí tyto zrozence, není třeba se bát nikoho a ničeho. V těchto dnech zvládnou i nemožné! Naopak ti, kteří by se měli mít na pozoru, a rozhodně se nenechat vlákat ke změnám nebo k rizikům všeho druhu, jsou ti, co se narodili: 6, března až 28. března, 10. září až 30. září a 8. prosince až 30. prosince. Zbylí nejmenovaní by měli pocítit s tímto novoluním úlevu a cítit tyto dny jako pozitivní.
Pro Berany - prvního dekanu je novoluní kritické, měli by se mít na pozoru. Zrozence druhého dekanu čeká lehce negativní a Berany třetího dekanu nepříznivý nov.
Pro Býky - prvního dekanu je novoluní příznivé a vhodné k důležitým rozhodnutím i velkým životním krokům. Zrozence druhého a třetího dekanu čeká lehce pozitivní nov.
Pro Blížence - prvního dekanu je novoluní vynikající, vhodné k zásadním rozhodnutím i velkým změnám. Zrozenci druhého dekanu mají ovšem novoluní neutrální a pro Blížence třetího dekanu je důležité, ale nebezpečné. Neměli by se nechat vlákat do nepromyšlených akcí nebo změn.
Pro Raky - prvního dekanu bude novoluní významné. Musí si dát pozor na nečekané události a zlomy, měli by se chránit před úrazy, nevyvolávat konfikty a nepodepisovat nic bez konzultace s právníkem. Pro zrozence druhého dekanu je tento nov nepříznivý, ovšem pro Raky třetího dekanu bude lehce pozitivní.
Pro Lvy - prvního dekanu je novoluní neutrální. Zrozenci druhého a třetího dekanu mají nov lehce pozitivní.
Pro Panny - prvního dekanu je novoluní lehce pozitivní. Jedince narozené ve druhém dekanu čeká novoluní neutrální a zrozenci třetího dekanu by měli počítat s novem dramatickým.
Pro Váhy - prvního dekanu je novoluní vynikající, vhodné pro zásaní rozhodnutí i velké změny. Zrozenci druhého dekanu nechť počítají s nepříznivým novem, ale Váhy třetího dekanu už ho mají zase přízniivé, vhodné k novým začátkům čehokoli.
Pro Štíry - prvního dekanu je nov velmi příznivý, vhodný k důležitým rozhodnutím i změnám. Štíři druhého dekanu mají novoluní rovněž příznivé a pro zrozence třetího dekanu bude neutrální.
Pro Střelce - v prvním i druhém dekanu bude nov neutrální. Zrozence třetího dekanu čeká novoluní velmi nepříznivé a nebezpečné.
Pro Kozorohy - v prvním dekanu bude novoluní nepříznivé a nebezpečné. Kozorohy ve druhém dekanu čeká nov nepříznivý a pro zrozence třetího dekanu bude dokonce velmi nebezpečný, neměli by dělat žádné změny, musí být ve střehu.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude novoluní nepříznivé, je nevhodné ke změnám a riskantním aktivitám. Zrozence druhého i třetího dekanu čeká nov neutrální.
Pro Ryby - prvního dekanu bude novoluní velmi příznivé, zvlášť vhodné k novým začátkům či změnám. Ryby druhého dekanu mají nov lehce pozitivní, ale Ryby třetího dekanu musí být ve střehu - pro ně je nov velmi kritický, neměli by dělat žádná důležitá rozhodnutí, pozor si musí dát na smlouvy i na zdraví.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139148
DnesDnes211
VčeraVčera301
Tento týdenTento týden910
Tento měsícTento měsíc1995

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice