Jaký bude pro vás úplněk 2. června?
Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:

Pro Berany - prvního dekanu je úplněk lehce pozitivní. Zrozence druhého dekanu čeká úplněk příznivý a Berani třetího dekanu ho mají velmi příznivý – vhodný ke změnám i životním rozhodnutím.
Pro Býky - prvního, druhého i třetího dekanu je úplněk neutrální.
Pro Blížence - prvního dekanu je úplněk příznivý. Zrozenci druhého dekanu ho mají dokonce vynikající, nejlepší v roce, vhodný k útoku na své cíle i na nepřátele, lze dosáhnout satisfakce. I Blížencům poslední dekády  úplněk přeje, je pozitivní, vhodný k důležitým rozhodnutím a životním změnám.
Pro Raky - prvního dekanu je úplněk neutrální. Raci druhého dekanu ho mají příznivý, vhodný ke změnám i životním rozhodnutím. Zrozenci třetího dekanu též mohou počítat s úplňkem příznivým.
Pro Lvy - prvního dekanu je úplněk příznivý. Zrozenci druhého a třetího dekanu ho mají neutrální.
Pro Panny - prvního dekanu je úplněk škodlivý. Jedinci narození ve druhém dekanu se musí mít na pozoru, pro ně je kritický. Pro Panny třetího dekanu je lehce negativní.
Pro Váhy - prvního dekanu bude úplněk příznivý. Zrozenci druhého dekanu ho mají dokonce velmi příznivý, vhodný ke změnám i rozhodnutím. Váhy třetího dekanu čeká příznivý úplněk, přinese jim rychlé a příjemné akce i zajímavé možnosti.
Pro Štíry - zrozence prvního, druhého i třetího dekanu je úplněk neutrální.
Pro Střelce - v prvním dekanu bude úplněk velmi dramatický, přinese nutnost zabojovat a vypořádat se tvrdě a nekompromisně s problémy. Zrozenci druhého dekanu by se měli připravit na úplněk dramatický, požene je ke střetům a k boji. Střelci třetího dekanu ho mají rovněž dramatický.
Pro Kozorohy - v prvním a třetím dekanu bude úplněk neutrální. Kozorozi ve druhém dekanu mohou počítat s úplňkem velmi příznivým, vhodným ke změnám a životním rozhodnutím.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude úplněk neutrální. Zrozenci druhého dekanu nechť počítají s úplňkem pozitivním, přinese rychlá řešení v jejich prospěch. A Vodnáře třetího dekanu čeká velmi příznivý úplněk, vhodný k rychlým akcím.
Pro Ryby - prvního dekanu bude úplněk nebezpečný, pozor na zdraví a konflikty. Ryby druhého dekanu ho mají zvlášť dramatický, pozor zejména na zdraví a mezilidské vztahy. Zrozenci třetího dekanu ho mají lehce nepříznivý.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

148758
DnesDnes192
VčeraVčera162
Tento týdenTento týden354
Tento měsícTento měsíc5443

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice