Jaké bude pro vás novoluní 18. dubna?
Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:
Pro Berany - prvního dekanu je novoluní lehce příznivé, lze jej využít pozitivně. Zrozenci druhého dekanu mohou počítat s neutralitou novu a Berani třetího dekanu rovněž.
Pro Býky - prvního dekanu je toto novoluní velmi nebezpečné, neměli by dělat žádná unáhlená rozhodnutí. Musí být opatrní na zdraví i finanční transakce. Zrozence druhého dekanu čeká nov lehce nebezpečný, neměli by riskovat. Díky opatrnosti projdou tímto obdobím bez vážnějších problémů. Ovšem Býky třetího dekanu čeká novoluní opět nebezpečné, přináší jim nechtěné změny a nečekané zvraty.
Pro Blížence - prvního i druhého dekanu je novoluní neutrální. Blížencům třetího dekanu nov přeje, bude příznivý.
Pro Raky - prvního dekanu bude novoluní velmi pozitivní. Pro zrozence druhého dekanu bude novoluní neutrální a Raci třetího dekanu by měli zbystřit a být opatrní - čeká je nov agresivní a nebezpečný.
Pro Lvy - prvního dekanu bude novoluní nepříznivé. Zrozenci druhého dekanu ho mají nebezpečné, může jim přinést nečekané změny a zvraty. Pro Lvy třetího dekanu je ale novoluní pozitivní a příznivé.
Pro Panny - prvního dekanu je toto novoluní příznivé a šťastné. Jedinci narození ve druhém dekanu ho mají lehce pozitivní a pro zrozence třetího dekanu bude novoluní neutrální.
Pro Váhy - prvního i druhého dekanu je novoluní neutrální. Pro Váhy třetího dekanu je ale nebezpečné, nechť váží každý krok.
Pro Štíry - prvního a třetího dekanu je nov neutrální. Štíři druhého dekanu ho mají ale nepříznivé - škodlivé.
Pro Střelce - prvního i druhého dekanu bude nov neutrální. Střelce třetího dekanu však čeká novoluní velmi příznivé.
Pro Kozorohy - v prvním dekanu bude novoluní příznivé, přeje důležitým rozhodnutím. Kozorozi druhého dekanu ho mají neutrální. Zrozencům třetího dekanu nabízí pomoc v případě důležitých změn či rozhodnutí, je pozitivně laděné.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude novoluní příznivé, vhodné pro změny a důležitá rozhodnutí. Zrozenci druhého dekanu ho ale mají naopak negativní, neměli dělat riskantní kroky, podepisovat smlouvy. Pro Vodnáře třetího dekanu bude nov lehce negativní.
Pro Ryby - prvního dekanu bude novoluní pozitivní, vhodné k řešení starých záležitostí a restů. Ryby druhého dekanu čeká pozitivní nov a Ryby třetího dekanu ho mají neutrální.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139090
DnesDnes132
VčeraVčera203
Tento týdenTento týden335
Tento měsícTento měsíc1420

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice