Beran – ochranný anděl Gabriel
Neměli byste být přespříliš shovívaví, je na čase začít jednat v mnoha ohledech svižněji. Pozornost však zaměřujte na záležitosti, které se vás skutečně dotýkají. Neřešte zbytečně cizí trable, nesnažte se rovnat nepořádek způsobený druhými.

Býk – ochranný anděl Rafael
V případě jakékoli nerozhodnosti se neváhejte řídit svými city a intuicí. Vězte, že vás povedou spolehlivě jako střelka kompasu. Ve druhé půli dubna se snažte nepodléhat stagnaci a mylnému dojmu, že máte na všechno dost času.

Blíženci – ochranný anděl Metatron
Pravděpodobně budete svádět souboj s vnitřním neklidem a jakousi roztěkaností. Snažte se alespoň v zaměstnání soustředit, ačkoli to pro vás vůbec nebude jednoduché. Dejte pozor, ve vztazích mohou zaskřípat ozvěny nějakých starších restů!

Rak – ochranný anděl Michael
Pozor na ješitnost! Planetární konstelace ukazují na nepřehlédnutelný sklon k jisté samolibosti. Neměli byste jí však podléhat, zaslepila by vás a svedla ke zbytečným omylům a chybám. Hodnoťte objektivně svou činnost i výkony okolí.

Lev – ochranný anděl Uriel
Postavení planet ukazuje, že jste na dobré cestě. Přesto se mohou i v průběhu následujících dní objevit nějaké potíže a neshody. V takovém případě se ale snažte s každým domluvit nejprve po dobrém, pokud možno se vyhněte ostřejším střetům.

Panna – ochranný anděl Azrael
Nejdůležitější pro vás nyní bude správně rozlišovat maličkosti od podstatných věcí. Je pravda, že jisté záležitosti není radno brát na lehkou váhu, ale na druhou stranu je zapotřebí se nad některé drobné zádrhele povznést a zbytečně se jimi netrápit.

Váhy – ochranný anděl Ariel
Planety hovoří jasně: Ve sféře vztahů nastává dobrý čas na usmiřování. Pokud jste tedy snad nadělali nějaké chyby, nebojte se nabídnout ruku ke smíru. Máte jedinečnou příležitost leccos urovnat a dokonce můžete získat zpět i ztracenou důvěru.

Štír – ochranný anděl Vasanta
Snažte se zachovat klid, ač pro vás nebude právě lehké udržet úsměv na tváři. Současné tendence zvyšují sklon k náladovosti, a tak se může stát, že vás budou dráždit a rozčilovat i maličkosti nebo poznámky, nad kterými byste jindy mávli rukou.

Střelec – ochranný anděl Ull
Podle všeho dostanete příležitost prožít romantické chvíle. Bude ovšem záležet jen na vás, zda a jak toho využijete, neboť tento měsíc může být pro vás i v jiných ohledech poměrně hektický. Co se financí týče, investujte opatrně!

Kozorožec – ochranný anděl Legba
Domov by měl být pro celou rodinu zázemím a oázou klidu. Vaše snaha dostát tomu a nastolit zde harmonickou atmosféru se však může minout účinkem. Pamatujte, že za jistých okolností nemá smysl vyzdvihovat potřeby druhých nad své vlastní zájmy.

Vodnář – ochranný anděl Benten
Pokud jste některé své povinnosti v uplynulých dnech zanedbali, je nanejvýš pravděpodobné, že začátek dubna prožijete v poklusu. Podle všeho se vám však z nepříjemností podaří vykličkovat a možná vás i překvapí něčí podpora či pomoc.

Ryby – ochranný anděl Sila
Tyto dubnové dny budou pro vás ve znamení zvýšené zapomnětlivosti. Snažte se proto soustředit, potíže by vám to mohlo způsobit jak v zaměstnání či v podnikání, tak ve sféře vztahů. Pokud cokoli plánujete, myslete na logiku a efektivnost!
(han)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139023
DnesDnes32
VčeraVčera280
Tento týdenTento týden1178
Tento měsícTento měsíc752

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice