Z data narození lze leccos vypočítat a tedy zjistit. Třeba i to, proč někoho vidíte rádi, proč jiného člověka nemůžete vystát a k někomu dalšímu budete mít vždy vztah neutrální. K tomu, abyste si z tohoto úhlu pohledu tak trochu prov ěřili své okolí, budete potřebovat jen životní čísla - to své a dalších osob, které jsou vám blízké nebo vám jinak zasahují do života.

Jen pro formu si nejprve připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo.
Příklad: datum narození - 8. 9. 1958. Životní číslo bude: 8 + 9 + 1 + 9 + 5 + 8 = 40 = 4 + 0 = 4. Co nám o vztazích mezi životními čísly a potažmo mezi lidmi prozradila numeroložka Ester?

Číslo jedna: Má mocný, ale omezený vztah k jinému číslu 1. Ve spojení s číslem 2 přináší rozhodnost, ale také často vyvolává nepříjemnosti. V spojení s číslem 3 působí blahodárně, s číslem 4 znamená posílení a zhodnocení. Na číslo 5 působí jednička celkem příznivě, ale bez většího efektu. K číslu 6 není negativní, ale roli hraje určité nepochopení. Kombinaci s číslem 7 lze považovat za nepříznivou, 8 ovšem zvýrazní. Číslo 9 číslo 1 pohltí, nicméně je pro něj vnitřní posilou.
Číslo dva: Na číslo 1 působí svým klidem, zmírňuje jeho energii. K dalšímu číslu 2 je slabé a kolísavé. Na číslo 3 nemá velký vliv, ale jeho vztah k číslu 4 je velmi prospěšný. Pro číslo 5 je dosti rušivým elementem, číslu 6 však přináší užitek. Lze říci, že číslo 7 chápe a neomezuje, pro číslo 8 není extra důležité a s číslem 9 je obvykle na jedné vlně, v souladu.
Číslo tři: Dává číslu 1 větší šířku, číslo 2 podporuje, zvyšuje jeho průbojnost. Čísla 3 na sebe vzájemně působí příznivě, číslu 4 trojka pomáhá. Kladně se staví i k číslům 5 a 6. V určité souvislosti a v určitých věcech se shodne s číslem 7, ale číslu 8 má sklon odporovat. S číslem 9 si vyhovují.
Číslo čtyři: Podněcuje vývoj čísel 1, 8 a 9. Omezuje a brzdí číslo 2. Číslu 3 dodává potřebnou sílu, ale ve spojení s dalším číslem 4 působí pomalým a neohrabaným dojmem. Číslu 5 neváhá podat pomocnou ruku, na číslo 6 nepůsobí právě nejpříznivěji a číslu 7 brání ve vývoji.
Číslo pět: Zesiluje a umocňuje schopnosti čísla 1. Číslo 2 podněcuje k činnosti (ovšem někdy nesmyslné). Je cenným společníkem čísel 3 a 9. Číslu 4 způsobuje spíše problémy. Číslo 5 posílí, leč bezúčelně, číslo 6 oživí, ale někdy také zdržuje, přibrzdí v rozletu. V čísle 7 podporuje nejméně žádoucí rysy, číslu 8 narušuje vnitřní rovnováhu.
Číslo šest: Má dobrý a trvalý vliv na čísla 1, 3 a 8. Číslu 2 nedává žádný velký impulz, přesto je mu nápomocné. Číslu 4 přináší spokojenost, ale brzdí jeho představivost, fantazii, k číslu 5 se staví víceméně neutrálně. Tlumí aktivitu dalšího čísla 6, pomáhá na cestě vývoje číslům 7 a 9.
Číslo sedm: Číslu 1 dává hloubku, ale nepřispívá k rozšíření jeho rozhledu do šířky. Podporuje představivost, nikoli však činorodost čísla 2, pro číslo 3 ovšem často mívá nesmírnou cenu. Na čísla 5 a 6 má zvláštní a poněkud nejasný vliv. Na číslo 7 působí spíše melancholicky, nepříliš pozitivně, ve spojení s číslem 8 hovoříme o nepochopení. Číslu 9 je prospěšné.
Číslo osm: Podporuje sílu čísla 1, ale tlumí jeho svědomí. Dává určitou moc číslům 2 a 4, na čísla 3 a 5 však působí pochybně, byť někdy užitečně. Pro číslo 6 bývá bezcenné, číslu 7 se snaží pomáhat, ovšem potíže bývají s pochopením. Ve vztahu k číslu 8 vykazuje uzavřenost, číslu 9 přináší šanci k úspěchu.
Číslo devět: Působí příznivě na šířku a tzv. osvícení čísla 1. Upevňuje názory i důvěru čísla 2, ale určitou podobností ho odrazuje. Ochotně pomáhá číslům 3 a 4, podporuje je. Má příznivý, nikoli však trvalý vliv na číslo 5. S číslem 6 je v harmonickém souladu, mírní melancholii čísla 7. Číslu 8 dodává inspiraci a sílu, vůči číslu 9 se většinou příliš neprojevuje, sleduje totiž odlišné cíle.
(zem)
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147956
DnesDnes181
VčeraVčera208
Tento týdenTento týden1104
Tento měsícTento měsíc4014

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice