Numerologické výpočty o člověku prozradí skutečně hodně. Mimo jiné i to, jakou základní barvu má jeho aura. Aura je v podstatě jemnohmotný obal tvořený vícero vrstvami, lze hovořit o vyzařující energii. Ta je do jisté míry odrazem naší osobnosti, způsobu života, myšlenek i emocí, aura ukazuje náš mentální, psychický i duchovní stav. Aura je obvykle vícebarevná, ale jedna barva v ní přev ládá - to je tzv. základní barva aury. Je pro nás nesmírně důležitá, protože naznačuje, jak bychom měli se svým životem naložit, kam směřovat. Víte, jakou základní barvu má vaše aura? I když ji mnozí z nás nevidí, můžeme si ji celkem jednoduše vypočítat.
Numerologie k určitým číslům řadí určité barvy a základní barvu aury určuje obvykle životní číslo, které symbolizuje životní cíle člověka. Životní číslo udává základní barvu aury s přesností přibližně 95 procent. Životní číslo je součtem číslic, které figurují v datu narození. V tomto případě však nebudeme jednoduše sčítat vedle sebe všechna čísla z data narození, ale volíme trochu jiný způsob.

+ Příklad: Paní Iva Levá se narodila 12. dubna 1970.
den 12
měsíc 4
rok 1970
1986 …řadu číslic ve výsledku pak opět sečteme klasickým způsobem: 1 + 9 + 8 + 6 = 24 = 2 + 4 = 6
(pokud vyjdou čísla 11 nebo 22, už je dál neredukujeme, jde o tzv. mistrovská čísla, nesou vyšší potenciál).
Životní číslo je tedy šest. Protože šestce odpovídá barva indigová, měla by mít i základní barva aury paní Ivy indigový odstín.

Přehled čísel a barev, které jim náležejí:
1 - červená, nese potenciál vůdcovství, negativní složkou jsou nervozita a sebeláska
2 - oranžová, nese potenciál harmonie a spolupráce, negativní složkou jsou určitá lenivost, sklon k lajdačení
3 - žlutá, nese potenciál tvůrčích schopností, bystrého mozku a vynikajícího úsudku, negativní složkou jsou unavitelnost, tendence ke zkreslování skutečnosti
4 - zelená, nese potenciál uzdravování, negativní složkou jsou nepoddajnost, neměnnost
5 - modrá, nese potenciál různosti a kladného naladění, negativní stránkou jsou potíže s dokončením úkolů
6 - indigová (bývá často s nachovým zabarvením), nese potenciál odpovědnosti za ostatní, zápornou složkou je neschopnost říci NE
7 - fialová, nese potenciál duchovního a intelektuálního pokroku, negativní složkou je vnější dojem nadřazenosti
8 - růžová, nese potenciál finančního a hmotného úspěchu, negativní složkou se může stát tvrdohlavost
9 - bronzová, nese potenciál humanitární, negativní složkou je přespřílišná starostlivost, která je zneužitelná
11 - stříbrná, nese potenciál idealismu, negativní složkou je určitá nepraktičnost
22 - zlatá, nese potenciál neomezených možností

Aura a vaše směřování, možnosti sebezdokonalování

Vypočítejte si svou základní barvu a zjistíte, zda jste na správné cestě, případně co můžete změnit či udělat ve svůj prospěch.

Červená - měli byste patřit k ctižádostivým, společenským a odhodlaným lidem. Cítíte-li se neteční, apatičtí nebo uzavření, pak tedy neděláte to, co byste dělat měli. Možná jste jen přepracovaní, možná máte práci, která vás netěší, není pro vás nejvhodnější. Hodně se hýbejte a přemýšlejte. Stanovte si nové ambiciózní cíle a vyberte si něco, co stojí opravdu za to, na co můžete být hrdí, až toho dosáhnete. Stýkejte se s pozitivně naladěnými lidmi a úspěšnými lidmi, kteří vás podpoří.

Oranžová - je-li základní barva vaší aury oranžová, potom patříte k laskavým lidem, s nimiž lze poměrně dobře vycházet. Pociťujete-li v sobě zmatek, frustraci nebo neschopnost vyjádřit se, pak je zřejmě základní barva v auře potlačována a je zapotřebí něco změnit, aby se mohla rozzářit. Potřebujete získat pocit užitečnosti, abyste si mohli vážit sami sebe, abyste pocítili radost a uspokojení, naplnění. Stýkejte se s lidmi intuitivními a milujícími. Máte-li dojem, že ve vás rostou přecitlivělost, strach a váhavost, zapojte se do humanitárních projektů, rozvíjejte svůj talent pro spolupráci s okolím. Věřte, že vaše sebedůvěra a radost ze života vzrostou.

Žlutá - měli byste celkem snadno vycházet se svým okolím, nemáte problém vyjádřit se, projevit se způsobem sobě vlastním, snadno se pro něco nadchnete. Měli byste ostatní lidi zahřívat svou přítomností - veselostí, schopností zaujmout, osobním kouzlem. Máte-li pocit, že tomu tak není, pak hledejte možnosti, jak to změnit. Máte v sobě dar oživit jakékoli shromáždění, používejte stejným způsobem svůj hlas i při běžných činnostech. Není pro vás vhodné individuálně laděné zaměstnání, potřebujete kolem sebe kolektiv. Zapracujte na tom, abyste si vypěstovali trochu „hroší kůže“, abyste nebyli zbytečně přecitlivělí. Jako ochranný štít vám dobře poslouží i smysl pro humor. Vyberte si něco, co vás zajímá a rozhodněte se v tom zdokonalit. Máte bystrý mozek a pokud studiem předmětu svého zájmu strávíte denně hodinu, do roka se stanete expertem. Dotahujte to, co začnete!
(zem)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147957
DnesDnes183
VčeraVčera208
Tento týdenTento týden1106
Tento měsícTento měsíc4016

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice