Numerologie nepracovala vždy jen s čísly od 1 do 9 a s významnými čísly 11 a 22. Ve starověku se numerologové zabývali i čísly složenými, tzv. druhořadými, jejichž vibrace nastiňují osudovou stránku našeho života, skrývají karmické vlivy. Připomeňme si, že druhořadá čísla je možné získat z data narození (představuje je číslo dne narození), případně výpočtem z jména a příjmení. Posudky složených čísel odedá vna končí u čísla 52. Všechna další, která tuto hodnotu při výpočtu převyšují, se opět sčítají, dokud se nedojde zase k číslu jednoduchému nebo složenému, s hodnotou do již zmíněných 52. Zatím jste se seznámili se složenými čísly od 10 do 25, nyní vás čekají další.

Přehled charakteristik složených čísel:
Číslo 26 „PARTNERSTVÍ“: Shrnuje v sobě sílu založenou na nesobeckosti a soucitu, schopnost pomáhat ostatním, avšak jen ojediněle sobě. Varování před rozpory, nebezpečím, zklamáním a prohrami, které souvisí především s nenaplněnými touhami. Výsledkem jsou špatné pracovní kontakty, nešťastné partnerské vztahy a sklon k určité marnotratnosti. Snažte se stabilizovat svůj příjem, investujte peníze hlavně do své budoucnosti, v citech se nebojte být štědří.
Číslo 27 „ŽEZLO“: Vypovídá o autoritě a moci, je to číslo karmické odměny, zasloužené prostřednictvím předchozích inkarnacích. Toto číslo v sobě nese harmonii, odvahu a trochu kouzla, zaručuje, že budou vaše snahy zhodnoceny. Nebojte se proto uskutečňovat své touhy a plány, odlišný názor či nedůvěra vás přece nezastaví.
Číslo 28 „DUVĚŘIVÁ OVEČKA“: Toto číslo v sobě ukrývá protiklady. Máte sice předpoklady a možnosti k dosažení úspěchu, můžete ale naopak i mnohé ztratit. Vše je spojeno s vaší vrozenou důvěřivostí, s vlivem konkurence a nepřátel. Lidé s tímto číslem často začínají pořád znovu. Je-li 28 číslem jména, je tu možnost jméno změnit. Když jde o číslo narození, je třeba dbát opatrnosti, moudrosti, plánovat předem, aby se negativní vibrace čísla zmírnily.
Číslo 29 „MILOST POD NÁTLAKEM“: Toto číslo má silnou negativní karmickou zátěž, přináší zkoušky, strasti, prověřuje duchovní sílu. Výstraha platí pro všechny oblasti života. S jistotami nelze příliš počítat, do života opakovaně vstupují klam, smutek, úzkost či zrada (ve spojitosti s opačným pohlavím, s nespolehlivými přáteli.. ). Je-li číslo ve jméně, pomozte si změnou pravopisu, je-li datem narození, pak tedy vyvíjejte vědomé snahy, aby se účinek zmírnil, znegoval. Konejte dobro a věřte v sílu svého já, buďte optimisty, nevyhýbejte se odpovědnosti za případné potíže. Neviňte okolí, nemstěte se. Jen s tímto přístupem se doberete štěstí.
Číslo 30 „SAMOTÁŘ - meditace“: Naznačuje převahu duchovní sféry nad materiální stránkou života. Lidé s tímto složeným číslem bývají mlčenliví, mezi jejich přátele se dostane jen hrstka vyvolených. Mnohdy žijí v zajetí svých myšlenek. Nejde o číslo ryze příznivé či nepříznivé, jeho vibrace je proměnlivá v závislosti na majiteli a jeho vůli. Vyjadřuje mezi jiným pohled zpět, uvážlivost a duševní převahu. Člověk s tímto číslem neodmítá štěstí a úspěch, ale uspokojení spíše najde v soukromí.
Číslo 31 „SAMOTÁŘ - poustevník“: Představuje vysokou inteligenci a tvrdohlavost. Vibrace jsou podobné jako u čísla 30, ale je nutno počítat s ještě větší uzavřeností a izolovaností, nicméně osoby s tímto číslem jsou soběstačné. Mají své zvyklosti, které nerady mění, přesto překvapivě patří k zastáncům politických změn.
Číslo 32 „KOMUNIKOVÁNÍ“: Jedinec s tímto složeným číslem jména či data narození dokáže okouzlit (a někdy i ovládat) okolí svým projevem. Obvykle mu nahrává podpora vlivných lidí. Vyhovuje mu kreativní zaměstnání, spojené s verbální komunikací. (reklamní agentura, TV apod.). Podmínkou úspěchu je ovšem pevnost názorů a úsudku. Pakliže to nedodrží, jeho plány se hroutí, narážejí na tvrdohlavost, hloupost a další překážky.
Číslo 33 „PŘÍSLIB ŠTĚSTÍ“: Ve spojení se smyslem pro humor a pokorou jde o velice šťastné číslo, dvojitá trojka naznačuje karmickou odměnu. Ta se projeví v kariéře a finančním úspěchu, stejně tak v milostném nebo manželském vztahu. Ale pozor, majitel tohoto složeného druhořadého čísla se nesmí nechat zaslepit sebevědomím, to by ho mohlo svést k nadřazenosti, k zahálce.
Číslo 34: Shodný význam se složeným druhořadým číslem 25.
Číslo 35: Shodný význam se složeným druhořadým číslem 26.
(zem)

 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147956
DnesDnes180
VčeraVčera208
Tento týdenTento týden1103
Tento měsícTento měsíc4013

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice