Zaklínadlo štěstí
Volám vás na pomoc živli co život můj v rukou máte a prosím vás ať štěstí opět ke mě se navrátí. Ať smích můj se navrátí a vše co mě doposud trápilo¨, ať zmizí, všechny mé starosti ať jsou mi cizí!

Kouzlo pro studium a zkoušku
Namaluj ve vzduchu oko a šipku doprava...
Pak řekni:
"Zaklínám tě oblohou, zaklínám tě zemí.
Volám tě vzduchu na pomoc, vzdušný živle ozvi se mi.
Zkouška jež čeká mě, ať úspěšná je a v klidu proběhne...
A tak se staň.

Jak přimět člověka, aby vám zavolal
Posaďte se v klidu a vizualizujte (vybavte si podobu člověka), který vám má podle vás zavolat. Chtění je málo, musíte se opravdu soustředit a použít sílu vůle. Pak říkejte:
Zavolej mi, zavolej, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi..
Přitom musíte neustále myslet na podobu člověka, se kterým chcete mluvit po telefonu.


Obrana proti magii
Univerzální obranou proti magickému útoku je vizualizace bílého světla kolem celého těla, kterým nic neprostoupí (bude to vypadat jako byste se schovali do vajíčka). Tento světelný štít posílí a bude chránit před lehčím magickým útokem.
Pro silnější ochranu pokryjte vajíčko jednostranným zrcadlem. Zrcadlo je tenká vrstva na povrchu vajíčka, z vaší strany průhledná. Všechny magické útoky se budou od něj odrážet zpět k majiteli.

Obrana proti kletbám
Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělejte běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dejte úkol, aby vás chránil před kletbami. V případě, že jste prokleti, tak pro zrušení kletby je potřeba znát přesnou proklínací formuli. Stačí potom obrátit příčiny a následky - tím kletbu ukončíte. V tomto případě je potřeba hodně zkušeností a znalostí magie.