Zapalte bílou svíčku, která bude symbolizovat osobu, které chcete pomoct. Kolem ní postavte další čtyři svíčky. Postupujte od jihu směrem na východ, potom na sever. Poslední svíčku uložte na západ ní stranu.

Barvy svíček reprezentují:
na duchovní problémy: modrá
pro sílu a bojovnost: červená
na sebevědomí: zlatá
na logické myšlení: žlutá
pro city a lásku: zelená
pro plodnost: fialová

Každý druhý večer, když si vyčistíte mysl dechovým cvičením, zapalte za ni prostřední, bílou svíčku. Potom jižní, východní, severní a nakonec západní. Chvíli si představujte danou osobu, konkrétní pomoc a dobrou energii, kterou jí posíláte. Buďte připraveni i na možnost, že část problémů dané osoby můžete stáhnout na sebe. Pokud nechcete pomáhat z čisté lásky, obrátí se kouzlo proti vám.
Svíčky postupně přisouvejte ke středové, bílé. Po třech týdnech by se měly dotýkat. Při poslední meditaci položte polodrahokam podobné barvy jako svíčky k nim a později ho darujte osobě, které jste pomáhali.

Kouzlo na ochranu kariéry

Jde o tradiční britský rituál, který vás dovede až k cíli a vaši kariéru udrží. Potřebovat budete zelenou svíčku, kousek zeleného papíru, 2 žaludy a stříbrnou minci.

Ve čtvrtek ráno zapalte zelenou svíčku. Zavřete oči a představujte si, jak spočíváte v jejím světle. Na kousek zeleného papíru napište své jméno i cíl, kterého chcete dosáhnout ve svém povolání. Svíčku poté zhasněte a odložte. Po celý den noste u sebe žaludy, stříbrnou minci a tento kousek papíru. Když se vrátíte domů, znovu zapalte svíčku a rychlým pohybem protáhněte plamenem minci i žaludy. Pak vše zabalte do zeleného papírku a zakopejte do země. Toto kouzlo by se mělo opakovat každý rok.
(han)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150485
DnesDnes35
VčeraVčera215
Tento týdenTento týden817
Tento měsícTento měsíc3911

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab