Astrální cestování – pokud chceme astrálně cestovat, je vhodné použít diviznu jako náplň spacího polštářku. Právě divizna astrální cestování vyvolává.

Uvolnění těla a zlepšení vizualizace – pomůže nám staroitalská bohyně orby, úrody a vzdělanosti. Budeme potřebovat chmelové šišky, meduňku, kozlík, dobromysl, mateřídoušku a heřmánek. Vše přelijeme vrou cí vodou a necháme 15 minut louhovat. Čaj scedíme a každé ráno vypijeme jeden šálek.

Rituál síly a moudrosti – chceme-li posílit svoje vlastní já, vezmeme kostival lékařský a přelijeme jej 500 ml vroucí vody. Necháme pět minut louhovat, scedíme a pijeme.

Rituál hledání vlastní minulosti – Z kozlíku lékařského si připravíme čaj a najdeme si klidné místo, kde nebudeme alespoň půl hodiny rušeni. Zapálíme tři modré svíce, na žhavou plotýnku položíme sušený kozlík a chvilku vyčkáme. Posadíme se, uvolníme tělo, zavřeme oči a soustředíme se na místo mezi obočím. Zhluboka dýcháme a představujeme si, že se vznášíme. Stoupáme vzhůru, tělo zůstává pod námi, ale my putujeme do vesmíru. Na chvíli v něm zůstaneme, potom se pomalu spustíme zpátky na zem, a když přistaneme, budeme na jiném místě a v jiném čase. Asi po deseti minutách se opět vzneseme do prostoru a volným tempem se vrátíme do svého těla. Teprve potom znovu otevřeme oči.

Rituál jasnovidectví – budeme potřebovat směs z citrónu, skořice a růže. Vše přelijeme vroucí vodou a necháme pět minut louhovat. Poté čaj scedíme. V noci si najdeme klidné místo, kde nebudeme rušeni. Zapálíme tři svíce – bílou, modrou a žlutou. Na žhavou plotýnku položíme sušený oman či podběl a chvilku počkáme. Posadíme se, zavřeme oči a snažíme se uvědomit si pramínek světla, který se nám zjeví. Ten nám posvítí do oblastí života, jež potřebují být vyjasněny. V tomto momentě se necháme zaplavit různými představami i pocity, které nebudeme analyzovat, ale ani je odmítat. Až pocity skončí, vrátíme se v klidu zpět a otevřeme oči. Jasnovidectví také podporuje divizna smíchaná s černobýlem.
(mh)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150485
DnesDnes35
VčeraVčera215
Tento týdenTento týden817
Tento měsícTento měsíc3911

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab