Smyslová a duchovní zaříkadla, obsahující přírodní magii, dodávající vašemu tělu i vaší mysli novou podobu. Přes obrovský pokrok moderního vědeckého lékařství mnohé z nás stále přitahuje stará moudrost léčebných postupů a bylinných léčiv. Tato zaříkadla vám s pomocí Matky Přírody umožní, abyste se cítili fyzicky i duchovně lépe a hlouběji prožívali milostný akt. Jen.. na jedno pamatujte, že čaroděj nice o svém kouzlení nemluví.

Šálek lásky - italský lektvar z likéru a bylinek považovaný za účinné afrodiziakum
Potřeby: stříbrná mince, několik lístků bazalky a šalvěje, 2 číše, trošku medoviny nebo stregy
"Strega" je italský výraz pro "čarodějnice". Likér nazývaný strega pochází z oblasti Beneventa, proslulé čarodějnictvím. Původně to prý býval čarodějnický lektvar. V Anglii bývala za afrodiziakum považována medovina, připravovaná z medu. Pila se měsíc po svatbě, aby pár byl potentní. Odtud pochází i anglický výraz "honeymoon" - líbánky.
Likéry a vína stimulují nejlépe, ale měly by být požívány jen v malém množství, s přísadou trochy magie pro zvýšení účinku. V Itálii nosili zamilované páry bazalku jako znak lásky. Zvláště výhodné je pak spojení medu s pečivem, například v podobě medových koláčků.
Postup: Stříbrnou minci nos u sebe až do úplňku, pak ji vlož do dlaně a vystav měsíčnímu světlu. Zatímco mince se nabíjí měsíční energií, soustřeď svoji mysl na svého milence nebo milenku. Když přijde večer kdy chceš " šálek lásky " použít, přejeď nabitou stříbrnou mincí lístky šalvěje a bazalky (musí jich být tolik, aby dobře pokryly dno obou číší ). Energie Měsíce se tak přemístí do lektvaru. Vlož listy do číší a zalij je likérem. Nech hodinu vyluhovat a pak společně vypijte. Chuť na milování se dostaví u obou stejně rychle:- )

Hadí kůže - francouzský recept
Potřeby: jakákoliv kůže z hada, nápoj nebo jídlo
Postup: rozemletá hadí kůže je jedno z nejlepších a nejstarších afrodiziak, které je možné přimíchat do jakéhokoliv nápoje - coly, vína, nebo přidat do bonbónů či jídla. Při plné koncentraci rozemelte hadí kůži na prášek. Uschovejte a při nejvhodnější příležitosti dejte vašemu milému pozřít.

Parfém kurtizán
Potřeby: Citrónový olej, pačuli, lístky routy, čistý alkohol
Postup: udělejte směs z jednoho dílu citronového oleje a pačuli.6 dílů alkoholu a přidejte několik listů routy. Pak se vykoupejte v horké vodě a potřete se tímto parfémem. Pro muže budete okouzlující a neodolatelná.

Zmrzlinový pohár
Potřeby: vanilková zmrzlina, čokoláda, černí lesní mravenci, plátky mandlí, ořechy, čerstvý zázvor, med
Postup: vlastnoručně uvařená večeře při svíčkách dokáže muže povzbudit. Ale pokud chcete získat jistotu, že jeho mužná síla bude maximální, pak mu po večeři oslaďte život pohárem z vanilkové zmrzliny ,kterou dozdobíte rozdrcenou čokoládou. Poté přidáte několik černých lesních mravenců ( ty rozmačkáte ), přidejte několik plátků mandlí, ořechů , kousíček čerstvého zázvoru a lehounce zakápněte medem. Chutná to zajímavě a celkem spolehlivě funguje .

Večeře
Velmi dobře funguje polévka z celeru a chutné a zároveň pro milostný akt prospěšné je pojídání pečených kaštanů posypaných pepřem a solí, sladkých mandlí nebo pistácií.
Pokud budete podávat čokoládu připravenou jako nápoj nebo čokoládový krém, budete příjemně překvapen/a.
Nikdy nic nezkazíte orientálním pokrmem. To pravé koření do něj je : vanilka, rozmarýn,skořice, hřebíček, máta, pepř, zázvor, šalvěj, saturej, koryandr,muškátový oříšek a čili .Vzbuzují nejen chuť na lahodné , ale vzbuzují chuť na sex, protože podporují prokrvení pohlavních orgánů.
Pamatujte však že stoprocentně platí : pokrm pokud je připraven s láskou, už sám lásku přivolává

K probuzení lásky
Potřeby: Hlína z podrážek vašeho vyvoleného, trochu vašich ostřihaných nehtů, pomeranč
Postup: Sežeňte si nějakou hlínu z jeho podrážek a dále potřebujete něco vašich ostříhaných nehtů. Obě ingredience smíchejte ochuťte pomerančovou příchutí a navoďte situaci, aby toto vás vyvolený pozřel.
Žádný speciální návod neexistuje, takže zde je místo pro vaši nápaditost. Docela dobré je to zamíchat do těsta na koláče nebo do koření a ochutit jím pokrm.

Pro vášnivé
Potřeby: Váš osobní kapesník, trocha krve z levého malíčku
Postup: Nechte vaší krví pokapat nějaký váš kapesník (nové a papírové tady nefungují). Pak jej spalte na popel, ten rozmělněte a přidejte do jeho salátu či oblíbeného jídla.
A pokud se pro něj rozhodnete být neodolatelná?
Sežeňte si vejce se třemi žloutky, usmažte a podejte mu je a stanete se pro něj neodolatelnou.

Kouzlo přitažlivosti
Potřeby: 1 lžíce koprových semínek
Postup : Dejte polévkovou lžíci (plnou) do teplé lázně, nechte semínka tak 15 až 30 minut působit. Poté se osušte. Tato lázeň velmi silně podporuje erotickou přitažlivost!
Podobně působé pomerančové listy nošené v kapse.

Prášek na probuzení sympatie
Potřeby: 1 muškátový oříšek, ušené květy jasmínu, růženín,1 - 2 lastury s ústřic
Postup: nejprve si zjistěte, kde váš človíček, kterého chcete ovlivnit bydlí. V pátek v den Venuše, kdy měsíc dorůstá, ve 2-hé hodině po setmění rozdrtíte na prach - Muškátový oříšek, sušené květy jasmínu, růženín, lastury z ústřic. Při mletí myslete na účel prášku. Prášek vložte do sáčku, který si ušijete z přírodního materiálu (plátno, hedvábí), barva by měla být tyrkysově zelená. Práškem posypte práh a rohožku, tak, aby byl váš vyvolený nucen přejít poněm, až ráno vyjde z domu. Zbytek prášku noste u sebe dokud se váš záměr nesplní, poté ho vhodťe do tekoucí vody.

Listy magnólie
Potřeby: listy magnólie
Postup: nasypte listy magnólie pod společnou matraci, to udrží něžnou lásku mezi vámi a vaším partnerem.

Medový mls
Potřeby: Včelí med, rozsekané ořechy
Postup: Včelí med smícháme s rozsekanými ořechy . Aktivita vašeho milého, který pociťuje delší dobu únavu, se velmi výrazně zlepší. Stačí 2 lžičky této směsi.

Předpokládejme, že jste se zamiloval/a a dále předpokládejme, že jste si jí/ho pozval/a do bytu. Můžete např. podávat:
Jehněčí žebírko, bažanta, husu se žampiónovou omáčkou, mušle se sójovým salátem a dezert s medem, také slávky a jiné mušle jsou velmi afrodiziakální. Lanýže, cibule, kokosový ořech, bílé víno, zelená cibulka, banány.
Vhodný prostředek na hrátky lásky: Pokud milému/milé podáte kachnu, uchovejte omastek, přidejte trochu cukru, kari, medu, a pár kapek pomerančové a jasmínové vůně. Směs hřebíčku, zázvoru a olivového oleje má stejný účinek.

Bylinky
Řebříček obecný - je silným afrodiziakem, hodinu před předpokládaným stykem, vypije muž šálek čaje z listů.
Chřest lékařský - má nesporné povzbuzující účinky
Kopřiva - kopřivová semínka přidaná do bílého vína vyvolá velmi velké afrodiziakální účinky.
Křen selský - povzbuzuje sexuální touhu
Lékořice - přináší velmi sladké pocity
Papričky chili - obsahují silnou pálivou látku, která podněcuje pohlavní činnost.
Pepř černý - obsahuje látku, která povzbuzuje pohlavní činnost
Celer - dává tělu sílu a probouzí smysly
Česnek - jídla obsahující česnek podněcuje vášně
Mrkev - v syrovém stavu je silně afrodiziakální
Slunečnice - okvětní lístky usmažené v oleji, posolené a opepřené utužují partnerskou lásku
Banán - je silně afrodiziakální
Med - odporuje vášně
Pár zrnek pepře či kousek skořice mají galvanizační efekt pokud se rozžvýkají
Kokosový ořech - vyvolává silné vášně
Cibule - dává tělu sílu a probouzí smysly
Lanýže - jsou velmi účinnými stimulanty
 

ANTIAFRODIZIAKUM
Nicméně na druhé straně se může stát, že už máte všeho dost, ale nezdá se, že by váš/e milý/á rozhodl/a skončit a tak je třeba mu/jí připravit nějaké anafrodiziakum. Samozřejmě to vyžaduje trochu diplomacie a citu. Žádný muž/žena vás, ale nebude podezřívat podáte-li mu/jí:
Sklenici koly - (můžete mu klidně říct, že je to na posílenou).
Čerstvý džus - nebo cokoliv s vysokým obsahem vitamínu C.
(mh)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150486
DnesDnes40
VčeraVčera215
Tento týdenTento týden822
Tento měsícTento měsíc3916

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab