Kadidlo léčení

3 díly santalového dřeva
1 díl provensálských bylin
½ dílu skořice
½ dílu kopálu
½ dílu kadidlovníku
6 kapek oleje růžové dřevo
(1 díl = středně plná čajová lžička)

Vonná směs tohoto složení je vhodná pro všechny léčivé rituály a je zvláště účinná v případech, kdy do hry zapojujeme také prvek štěstěny a přání, aby "vše dobře dopadlo". Směs je ověřená v případech kdy vysíláme přání, aby dané osobě dob ře dopadla operace a aby byla uchráněna před infekcí a jinými nepříznivými vlivy. Skořice, kadidlovník, santálové dřevo a kopál mají totiž mimo jiné i silné ochranné účinky, které mohou výrazně podpořit magickou ochranu před případnou infekcí či jinými nepříznivými okolnostmi.

Směs provensálských bylin lze zakoupit v každém větším obchodě již namíchanou jakožto speciální kořenící směs. Obsahuje obvykle tymián, rozmarýnu, saturejku a bazalku, což ji činí ideálním základem pro podporu vyslání léčebných energií. Zejména tymián a rozmarýna mají ve vykuřovadlech silný potenciál napomáhat uzdravovacím kouzlům a proto můžeme tuto směs obdobně namíchat pouze s použitím těchto dvou bylin namísto celé provensálské směsi.

Nejhůře sehnatelným prvkem kadidla léčení je zjevně kopál, který však lze do určité míry nahradit kadidlovníkem. Jelikož má tato směs obsahovat půl dílu kadidlovníku a půl dílu kopálu, poradíme si v nouzi zkrátka tak, že do ní dáme celý díl kadidlovníku. Ten seženeme v křesťanských prodejnách (např. Pro Ecclesia Catholica v Ječné ulici v Praze). Santálové dřevo (hrubě mleté nebo práškové) můžeme s trochou štěstí zakoupit v esoterických obchodech, v některých čajovnách nebo v bylinkářstvích. Esenciální olej dřevo je standartní esenciální olej pro aromaterapii, který na trh dodává například firma Salus.  Santálové dřevo můžeme použít obyčejné i červené. Pokud používáme červené santálové dřevo a chceme experimentovat s poměry jednotlivých složek, měli bychom se vyvarovat zvyšování obsahu skořice. Složky s ohnivými korespondencemi by neměly být ve směsi zastoupeny příliš hojně neboť můžou nepříznivě ovlivnit naše počínání v případě nebezpečí horeček nebo zánětů.

Ochranné ohnivé kadidlo

2 díly santálového dřeva
2 díly kadidlovníku
1 díl hřebíčku
1 díl kmínu (+ 2 díly kopálu)

Tuto směs můžeme úspěšně použít pro veškeré ochranné či zapuzovaní rituální práce a pro celou řadu dalších účelů, které jsou nějakým způsobem spojeny s ohněm. Kadidlo dodává především sílu, jistotu, ale i agresivitu a sexuální touhu. Jeho účinek je ještě posílen přidáním dvou dílů kopálu. Suroviny k výrobě této směsi jsou relativně snadno dostupné, neboť hřebíček a kmín lze najít téměř v každé kuchyni. Kadidlovník a santálové dřevo patří tak říkajíc k základní výbavě. Kadidlovník (olibanum) lze zakoupit v křesťanských prodejnách. Santálové dřevo v hrubě mleté či práškové podobě se shání obtížněji, ale při troše štěstí na něj lze narazit v esoterických prodejnách, čajovnách nebo v bylinkářstvích.

Kadidlo hojnosti

2 díly kadidlovníku
½ dílu myrhy
1 díl skořice
1 díl muškátového květu
½ dílu hřebíčku
½ dílu zázvoru

Tuto směs lze s úspěchem použít pro všechny rituály, jejichž cílem je získání peněz, nového zaměstnání, bydlení, či jiné materiální věci, popřípadě zaplacení dluhů. Skořici, muškátový květ, hřebíček a zázvor lze koupit v každých potravinách, kde mají dostatečně širokou paletu koření. Kadidlovník lze koupit jako obyčejné kadidlo v křesťanském obchodě. Myrha je nejnedostupnější částí této směsi a mně se ji podařilo získat pouze ze zahraničních zdrojů. Jako náhražku lze použít esenciální myrhový olej pro aromaterapii, který je v Čechách celkem běžně k dostání od vícero dodavatelů a lze na něj narazit ve většině prodejen se specializací na léčitelství a alternativní medicínu. Oleje doporučuji přidat jen pár kapek.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150485
DnesDnes34
VčeraVčera215
Tento týdenTento týden816
Tento měsícTento měsíc3910

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab