Rituál na získání lásky druhé osoby
Přísady: polovinu čajové lžičky hřebíčku, 1 čajovou lžičku skořice a jednu čajovou lžičku Mako bylin.
Nejlépe je užívat sušené přísady, pokud mát e čerstvé, nejdříve je musíte nasekat na velmi malé kousky. Vezměte pergamen a napište na něj sedmkrát jméno osoby, o kterou stojíte, vlastní krví nebo červeným inkoustem. Poté pergamen spalte. Byliny a popel z pergamenu vložte do červeného váčku, ovažte bílou stuhou a noste ho na krku. Za několik dní si vás milovaná osoba všimne a setká se s vámi.

Rituál pro získání peněz
Pomůcky: panenka vúdú, olej, zelená svíčka, bankovka, mince, pergamen, červený inkoust
Pro toto kouzlo budete potřebovat woodoo panenku. Nejdříve musíte panenku zasvětit aby věděla, co má dělat. Proto zapalte jakoukoliv bankovku a panenku nechte chvíli v kouři. Nyní kápněte několik kapek oleje na zelenou svíčku, dejte ji na talířek a zapalte ji. Potom napište na kousek pergamenu červeným inkoustem tato slova: Spirits, bring me money to meet my needs. Nyní vložte do panenky jakoukoli minci a panenku posypte prachem ze spálené bankovky. Když provádíte tuto část rituálu, musíte odříkat následující modlitbu: „Money doll, money doll, Bring me riches, bring me gold, Money doll, money doll, Fill my bank full of cash.“ Panenku poté dejte na viditelné místo, ale nesmíte dopustit, aby se jí někdo dotknul. Každých sedm dní dejte před panenku dvě mince, aby jste ji nakrmili.

Zavazující kouzlo
Když chcete někomu zabránit, aby prozradil tajemství, můžete toho dosáhnout použitím této formy magie.
Stačí vosková, hliněná nebo látková loutka. Pojmenujte ji po osobě, kterou má představovat. Vezměte jehlu a 53 cm dlouhou nit z červeného hedvábí a zašijte loutce ústa. Šití ukončete ovazováním zbytku nití kolem těla loutky. Při práci se soustřeďte na fakt, že osoba nesmí mluvit na ono zakázané téma. V závěru zabalte loutku do kusu bílého plátna a uložte ji na bezpečné místo. Dokud bude nit na svém místě, bude osoba vázána mlčením o daném tématu.
(toh)
 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

150486
DnesDnes43
VčeraVčera215
Tento týdenTento týden825
Tento měsícTento měsíc3919

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice

Zdraví a půvab