Člověk mívá občas pocit, že si na něho někdo zasedl a posílá mu špatnou energii. Je možné zrušit vliv černé m agie?

Někteří lidé zůstávají bez peněz a přátel, nemají se s kým potěšit. Místo radosti mají jen smutek, vnímají beznaděj dnešního světa, nevidí před sebou nic hezkého.
Další kategorie lidí zase hodnotí svět kolem sebe, svět těch z jejich pohledu úspěšnějších, je v tom určitě i trochu závisti a záště. Pak zbývá jen málo, aby černé myšlenky směřovaly tam, kam nemají. Co se potom děje? Člověk se cítí mizerně. Bezdůvodně má bolesti hlavy (nejčastěji migrény) nebo břicha (bez zjevných dietních chyb). Sahá po lécích, kávě, alkoholu, ale pomoc by mu mohla tato jednoduchá rada.

Lehneme si - nejlépe večer, kdy je člověk zklidněný a nemá před sebou žádné povinnosti - na záda a tělo maximálně uvolníme. Zpomalíme dech, i když to při výše zmiňovaných problémech nemusí být vůbec jednoduché. Po chvíli začneme vnímat, že jsme součástí většího světa. Požádáme o souhlas universum nad námi, jestli se můžeme schovat do ochranného obalu. Skutečně doporučuji požádat (direktivně k ničemu nedojde) i s trochou pokory. Ta je moc důležitá.

Když zaregistrujeme signál, že to bude možné, můžeme začít přijímat do prstů levé ruky pomyslnou nit blahodárné energie. Kdo má s tímto způsobem energetické komunikace zkušenosti, může si tloušťku nitě zesílit až na šířku dlaně. Vnímáme, jak energie prochází levou rukou k rameni a potom ji (vizualizací) začínáme obtáčet kolem celého těla, asi tak, jako bychom ze sebe chtěli vytvořit mumii.

Pravá ruka může jemně pásy energie uhlazovat. Nevynecháme na těle ani jediné místo. Když jsme takto "omotáni", měli bychom vnímat příjemné teplo a zvláštní pohodu. To je moc důležité.

Dalším krokem je požádání o vytvoření zrcadlového obalu kolem našeho těla. Jakýkoliv jiný obal (např. existují ještě průhledné bubliny) totiž nezaručuje, že špatná síla vyslaná směrem k nám neprojde. Obal se tvoří postupně, měli bychom vnímat, jak se halíme do zvláštního měkkého pouzdra, asi jako když se zakukluje housenka... Pouzdro se nakonec pro jakýkoliv průchod špatných energií neprodyšně uzavře. Je nám příjemně, dostali jsme se do absolutně čistého prostoru, který nedovoluje temným silám s námi pracovat, naopak se jejich vliv zrcadlovým efektem lomí a vrací k původci této špatné energie zpět.

Je to jednoduché a naprosto spolehlivé. Člověk v tomto zrcadlovém obalu usne a ráno se probudí zcela odpočatý a bez jakýchkoliv psychických problémů.
(toh)