Říjen je měsícem, kdy začíná pomalu usínat příroda a lidé se připravují na dlouhou zimu. Jaký bude říjen právě u vás, na to jsme se podívali do Mayského starobylého horoskopu.
Beran - Kolibřík
Bude to pro vás příjemný měsíc, kdy

se vám bude chtít "skály lámat". Ukazují se slibné nabídky a vyhlídky, máte šanci "trefit se do černého". Bravurně zvládnete i náročné úkoly. Ve finančních záležitostech buďte zdrženliví, neriskujte. Pod příznivými znameními stojí navazování nových známostí.
Býk - Jestřáb
Milostný život se začíná ukazovat z příznivější stránky. Abyste se dostali "do varu", potřebujete patřičný obdiv a lásku. Potom jste něžní a starostliví. Ve finanční sféře budou mít úspěch dobře promyšlené akce. Budete konfrontováni s věcí, která má původ ve vašem blízkém okolí. Je vhodná tolerance.
Blíženci - Sokol
Lidé stejných zájmů vám zkříží cestu, bude snadné získat jejich sympatie. To se projeví pozitivně jak v soukromém, tak později i ve vašem pracovním životě. Je možné, že spojíte příjemné s užitečným. Nebeské vlivy, které nyní proudí, podporují vše, co má něco společného s bydlením.
Rak - Bílá Sova
Kolem vašeho znamení je shromážděna celá řada pozitivních elementů. Vyplatí se vám investovat, ale peníze k vám mohou proudit i z naprosto neočekávaného zdroje. Buďte přístupní, "kamennou tváří" byste od sebe zbytečně někoho odradili. V dohlednu jsou i noví obchodní společníci.
Lev - Sluneční Pták
Můžete se spolehnout na své vlastnosti a schopnosti, například na všeobecný rozhled a správný úsudek. Zkuste být trochu zdrženlivější, kvůli vaší nadměrné aktivitě byste mohli ostatní zastrašit. Upřímnou kritiku v soukromém i pracovním životě si raději nechte pro sebe, nyní není vhodná doba ji ventilovat.
Panna - Holub

Dosáhnete pozice, která vás ve vaší kariéře dovede dál. Ale přesto byste nic neměli zjednodušovat. Uznání dosáhnete hlavně díky své velkorysosti a šikovnosti. Při flirtování dejte pozor na to, abyste tím neurazili svého dlouhodobého partnera, mohl by vám to oplatit stejným způsobem. Nezadaní mají ale "volnou ruku".
Váhy - Sup
Můžete si zhluboka vydechnout. Mnohé starosti z minula vám už budou připadat jen jako zlý sen. Znamení ukazují, že máte všechny předpoklady k tomu, abyste překonali stagnaci a těžkosti a vytvořili si novou, lepší budoucnost. Tato doba je také příznivá pro vše, co souvisí s cestováním a cizinou.
Štír - Krocan
Teď je vhodná příležitost k hledání partnera, který by s vámi sdílel vaše zájmy a který bude ochoten při vás stát v dobrých i zlých časech. Díky pozitivním nebeským znamením by se vám mělo podařit porazit všechny rivaly. Budete cítit harmonii a uspokojení, ukáží se vám nové perspektivy.
Střelec - Papoušek
Je vhodný čas k tomu, abyste si všechno promysleli. V těchto dnech je zvlášť důležité jednat podle svého vnitřního hlasu, což nebude vždy jednoduché. Je možné, že budete konfrontováni s úplně jiným způsobem života, který vás bude fascinovat. Změny pozitivního rázu se ukazují i v oblasti bydlení.
Kozorožec - Křepelka
Měli byste více dbát na hezké stránky života. Materiální hodnoty mohou na chvíli ustoupit do pozadí. Romantické hodiny ve dvou a společenské aktivity vám mohou ukázat nové akcenty života. Ctižádost usměrněte do "správných kolejí". Vaše vážnost stoupne a budete mít šanci potkat lidi, které nadchnete.
Vodnář - Albatros
Ochota ke spolupráci vám přinese výhody. Kritické hlasy, které vás nabádají k opatrnosti, byste neměli brát na lehkou váhu, a to především, když půjde o finanční transakce. Od partnera může být od vás vyžadována něco, co poněkud omezí vaši potřebu volnosti a co vás donutí zapomenout na egoismus.
Ryby - Tukan
Vsaďte spíše na svou intuici, než na rady okolí. Je ale docela dobře možné, že vlastně ani sami nevíte, co chcete. Přesto vám štěstí bude přát, nebeské síly nad vámi bdí. Dovolená nebo určitá studijní cesta vás může zavést na jiná místa, kde se budete cítit dobře. Udělejte si čas na člověka, který čeká na vaši zprávu.
(hen)

 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139069
DnesDnes128
VčeraVčera189
Tento týdenTento týden128
Tento měsícTento měsíc1213

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice