5106červen léčivý obra a krystaloterSlinivka slezinaPomoc pro slinivku a slezinu

Mezi devátou a jedenáctou hodinou dopoledne se probouzejí slinivka a slezina. V žádném případě bychom v tuto dobu neměli pít alkohol, který jim neprospívá. Je to zároveň jediná doba, kdy je tělo schopno velmi dobře strávit sladkosti. Mozek v

tento čas funguje na plné obrátky. Je vhodné konzumovat sladké ovoce a med.

Pro léčení slinivky je výborným prostředkem kámen sardonyx, který se nachází v několika podobách. Světlý až namodralý chalcedon, červenohnědý karneol a s černým podílem onyx. Chalcedon je zejména vhodný pro slinivku i slezinu a podporuje navíc tok lymfy. Velmi kladně ho hodnotila i sv. Hildegarda von Bingen. Kameny doporučuji nosit jako přívěsek na krku, případně je můžete mít tromlované uložené v kapse u kalhot. Vodu jimi aktivujte přes noc a pak ji popíjejte.

Ing. Josef Schrötter

Aplikace obrázku - přikládáním na problematická místa na těle, případně volné působení ze vzdálenosti do jednoho metru na dobu 20 až 40 minut, a to dvakrát denně. Obrázek lze použít i pro aktivaci nápojů.

Krystaloterapie je stará léčebná technika, která využívá léčivých vlastností krystalů, drahokamů a polodrahokamů. Kameny mají schopnost vyzařovat pozitivní energii, takže tato metoda spočívá nejen v přikládání kamenů na různé části fyzického těla nebo do okolního prostoru, ale slouží také pro energetickou aktivaci nápojů.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147957
DnesDnes190
VčeraVčera208
Tento týdenTento týden1113
Tento měsícTento měsíc4023

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice