Co se týče barev oblečení, je prokázáno, že hrají v naší psychice důležitou úlohu. Jejich vliv se přitom neomezuje pouze na psychiku samotnou, ale rovněž i na zdraví - zejména u lidí citlivějších a vnímavějších. Aby co možná nejvíce působily svými příznivými vlivy, je třeba volit také vhodné barevné kombinace
HNĚDÁ SE ZLATOU
Tato kombinace podporuje spíše ženskou stránku osobnosti, proto je vhodná zejména pro ženy, které mají gynekologické problémy, trpí migrénami, strachem, nejistotou a podobně. Jedná se rovněž o zvýraznění lásky a starostlivosti.
MODRÁ SE ZELENOU
Je vhodná pro nejrůznější srdeční problémy, při depresích z nešťastné lásky, při bolestech břicha, angině pectoris a bronchitidě.
ŽLUTÁ S ČERVENOU
Oblečení této barevné škály pomáhá při překonávání problémů s potencí a frigiditou, s neplodností, potížemi s močovým měchýřem a střevy, mírní bolestivou menstruaci, ledvinové potíže a bolesti v dolní části zad kolem kříže. V červenožlutém obleku se také rychleji načerpává a doplňuje energie.
ŽLUTÁ SE ZELENOU
Toto souznění přináší radost a optimismus. Stimuluje mozek, pomáhá urychlovat rozhodnutí, osvobozuje od bázně i strachu, pomáhá překonávat klaustrofobii. Osvědčuje se rovněž při překonávání žárlivosti, závisti a hysterie. Má příznivý vliv na srdeční činnost, pomáhá zejména při jejím nepravidelném rytmu.
ŽLUTÁ S MODROU
Tyto dvě barvy vedle sebe napomáhají ujasnit si plány do budoucna, nastolují harmonii a uklidňují. Také je možné s jejich pomocí do určité míry zmírnit koktání a vadu řeči, nervozitu, ale i poruchy trávení, žaludeční problémy i pocity slabosti.
MODRÁ S BÍLOU
Kombinace modré s bílou má příznivý vliv na veškeré potíže s vyjadřováním, proto je ideálním barevným řešením pro děti. Pomáhá také uvolňovat emoce, zbavovat se jich pomocí slz a podobně. Jinak rovněž mírní bolesti v krku i podráždění hlasivek. Právě tak se projevuje příznivý vliv na činnost štítné žlázy.
ZELENÁ S BÍLOU
Spojení bílé se zelenou napomáhá osvobození od minulosti, od strachu ze smrti, z nejisté budoucnosti. Vliv této kombinace může překonávat vzpomínky a zrovna tak se s nimi vypořádat. Vymaňuje člověka z vlivu jeho emocí. Nošení těchto barev mírní bronchitidu, bolesti ve střední části zad, astma a ekzémy, zejména u dětí.
FIALOVÁ S BÍLOU
Vzájemná kombinace fialové s bílou probouzí v člověku léčitelské síly, tlumí hyperaktivitu a zbytečné plýtvání s energií. Harmonizuje ženský a mužský princip osobnosti. Mírní bolesti hlavy, zubů, pomáhá předcházet epileptickým záchvatům a navíc příznivě působí na vyjadřování.
ČERVENÁ SE ZELENOU
Souznění těchto kontrastních barev nás činí nebojácnými, posiluje imunitní systém, pomáhá vyrovnávat se s problémy a traumaty. Utlumuje obavy a pocity, že je člověk sledován nebo podváděn.
ZELENÁ S ČERNOU
Tímto propojením barev svého oblečení si můžeme ulehčit mnohá rozhodnutí, neboť přináší sílu a schopnost postavit se do opozice. Zbavuje také vlivu jiného člověka a strachu z něj, neboť souznění těchto barev dodává odvahu, autoritu a činí z člověka silnou osobnost.
ČERVENÁ S MODROU
Zvolením kombinací červené s modrou napomáháme uvést do rovnováhy mužský a ženský princip osobnosti. Oblečení v těchto barvách dodává energii, vyrovnanost a pomáhá uzdravení po dlouhodobé nemoci nebo operaci.
ŽLUTÁ S ČERNOU
Oblečení žluté s černou dodává sílu překonat traumata, která pocházejí z dětství. Celkově pomáhá vypořádat se s minulostí a naučit se žít budoucností.
ČERNÁ S ČERVENOU
Toto barevné spojení probouzí značnou fyzickou sílu a zrovna tak i nesmírnou sílu lásky. Sexuální energii však přeměňuje na spirituální. Stimuluje hlubokou intuici a rozpouští hněv. Také se osvědčuje u lidí, kteří trpí chudokrevností.
ČERNÁ S MODROU
Volba černé s modrou ve formě oblečení přináší po delší době jisté uklidnění. Tyto dvě barvy pomáhají předcházet přehnané aktivitě a lépe usměrňují energii stanovenému cíli. Vliv této barevné kombinace pomáhá proti všem projevům stresu, tiší bolesti hlavy, kloubů i zubů a také je vhodnou volbou k usínání.
(pak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

138271
DnesDnes193
VčeraVčera239
Tento týdenTento týden1557
Tento měsícTento měsíc11587

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice