Lidé narozeni v lednu
Vaše ctižádost se může projevit i tím, že budete chtít mít všechno a všechny pod kontrolou. Vašemu okolí se to ale rozhodně líbit nebude, měli byste proto své ambice poněkud přibrzdit. Venuše naznačuje možný úspěch v lásce.

Lidé narozeni v únoru
Sice jste raději, když jde vše podle nějakého pevného řádu, ale v následujících dnech byste se neměli bát učinit nějaké (pro okolí) nečekané rozhodnutí, z náhlého vnuknutí pozměnit své plány. Konec měsíce vám dovoluje zbavit se předsudků.

Lidé narozeni v březnu
Během následujících dní vás zřejmě zastihne nejistota. Učiníte nějaké rozhodnutí a vzápětí budete mít chuť vše odvolat. Pamatujte, že záchranným kruhem pro vás jsou ti nejbližší. Poskytnou vám azyl, pomohou vám vymotat se ze zmatků.

Lidé narozeni v dubnu
Konstelace vám hrají do karet v případě, že potřebujete učinit nějaké důležité rozhodnutí. Budete k tomu mít dost sebedůvěry a vaše intuice vás rovněž nenechá - jak se říká - ve štychu.
Během prosince se nestyďte dávat najevo své city!

Lidé narozeni v květnu
Asi každý člověk má nějaké trápení. Ale to není důvod k tomu, aby k němu upínal veškerou svou pozornost. Právě nyní by to totiž mohlo negativně poznamenat vaše partnerské vztahy. Snažte se v rodině udržovat harmonickou atmosféru.

Lidé narozeni v červnu
Nejspíš budete nyní hodně hovorní, ale někdy je potřeba dát si pozor na jazyk, zvláště před lidmi, které neznáte. Buďte objektivní k okolí i sami k sobě, oprávněnou kritiku je třeba umět přijmout. Vesmír vám dá novou naději.

Lidé narozeni v červenci
Někteří lidé podnítí vaši otevřenost. Měli byste si však dobře rozmyslet, co, jak a komu naservírujete. Vaše slova by mohla být i zraňující. Nezadaní lidé by mohli potkat budoucího partnera či partnerku - neseďte doma!

Lidé narozeni v srpnu
Jisté události během tohoto měsíce možná pozmění vaše názory a také mínění, které jste dosud měli o některých lidech ve svém okolí. Leží-li vám ve svědomí nějaké neshody z minulosti, je příhodný čas na omluvu, na nabídku ruky ke smíru.

Lidé narozeni v září
Možná byste se měli zamyslet nad tím, zda nejste příliš vázáni na některé osoby v okolí. Snažte se o nezávislost, nespoléhejte se na druhé, ale naopak důvěřujte více svému vlastnímu úsudku. Počítejte s tím, že se mohou objevit nějaké pomluvy.

Lidé narozeni v říjnu
Využijte vhodně toho, že vás v následujících dnech provází bystrý úsudek. Snadno rozpoznáte lež od pravdy, nic vám neunikne. V závěru roku budete chtít zřejmě upoutat něčí pozornost. Nesnažte se o originalitu, sázejte spíše na přirozenost.

Lidé narozeni v listopadu
Energie vám scházet nebude, ale pamatujte, že vaše psychika je nyní křehká. Neberte si toho na svá bedra příliš, stres by vašemu zdraví rozhodně neprospěl. Co se lásky týče, pamatujte, že trocha žárlivosti k ní také patří.

Lidé narozeni v prosinci
Možná s nelibostí zjistíte, že se vám nějaké vaše sny a plány vzdalují, zdržují se stále ve stadiu vizí. Vaše citlivost a nerozhodnost mohou vyvolat nerovnováhu rovněž ve vaší domácnosti. Sázejte na upřímnost, nic neskrývejte!
(toh)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126274
DnesDnes157
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1265
Tento měsícTento měsíc5506

Partnerské weby