Blížící se konec roku je pro mnohé z nás časem bilancování. Přemýšlíme o tom, co se povedlo, o svých nenaplněných přáních, touhách, snech. Prosincový čas je tou pravou dobou pro malé kouzlení. Nechte se inspirovat několika tipy.
+ Než se pustíte do předvánočního úklidu, obstarejte si nové koště a s úklidem bytu postupujte ve směru hodinových ručiček. V duchu si opakujte kouzelnou větu: s novým koštětem vymetu všechna neštěstí a neúspěchy.
+ Snažte se o to, abyste do konce roku zaplatili všechny své dluhy, splnili své peněžní závazky. Jen tak může být rok 2014 klidný, spokojený a bezstarostný.
+ Mají vaše děti v oblibě hru na obchod, vystupují rády v roli prodavače a zákazníka? Vypůjčete si jejich „dětské peníze“ a navlékněte je na jutový provázek. Zavěste peníze na vánoční stromeček a nechte na něm peníze viset až do Tří králů. Říká se, že by vám to v dalším roce mělo přinést štěstí.
+ Pokud si přejete, aby se vás v roce 2014 držely peníze, měli byste si pořídit novou peněženku. Nejlépe v barvě zlaté, stříbrné nebo červené. Vložte do ní bankovku a několikrát po sobě opakujte: „Jako je hvězd na nebi a vody v moři, nechť je i v mojí peněžence tolik peněz.“
(mp)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126221
DnesDnes64
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden731
Tento měsícTento měsíc4972

Partnerské weby