Beran

Připadáte okolí jako naprostý chaotik? Nedokážete se soustředit na učení, na výklad? Hledejte rovnováhu tam, kde jste svoji, kde dokážete vypnout, kde vás to baví. Je jen na čase

si stanovit priority a také se jich držet. Nebojte se poradit s moudřejšími, požádejte o pomoc při hledání své vlastní cesty.

Býk

Jestli se vám nedaří, přestaňte ze svých neúspěchů obviňovat okolí, jiné lidi, osud. Je na čase se zamyslet a ze vzniklých situací se poučit. Co jste udělali špatně vy? Co jste mohli udělat jinak? Ke komu se jinak chovat? To jsou otázky, které byste si měli klást pokaždé, když vás život doslova semele.

Blíženci

Měli byste více plánovat a zároveň své úkoly také postupně skutečně plnit. Jinak se ztratíte v naprostém chaosu, kdy buď budete dohánět, co se dá, nebo jednoduše něco prošvihnete. Sázejte na trpělivost a soustřeďte se na všechno, co vám jde, v čem jste dobří. Kolem vás se pak rozhostí klid a mír.

Rak

Konečně zaznamenáte úspěch, po kterém jste toužili. Okolí ocení vaše schopnosti, zviditelníte se. Pozor ale na pýchu a povýšenost. Rázem byste z vysokého piedestalu mohli spadnout až na samé dno. Svoje místo si udržíte jen pokorou a poznáním, že i ostatní mají své kouzlo. Vzpomeňte si, kdopak vám pomohl nahoru?

Lev

Měsíc bude hlavně ve znamení lásky, zamilovanosti a souznění s někým druhým. A tak si jednoduše užívejte něhy, co hrdlo ráčí. Pozor ale, aby vás vaše zamilovanost neodvedla od povinností. Snadno by se mohlo stát, že vás právě láska nakonec zavede někam jinam než byste chtěli být.

Panna

Měli byste podat pomocnou ruku, poradit, bude-li potřeba. Lakota a sobectví by vás mohly připravit o přátele a až budete potřebovat pomoc vy, nenajdete ji. Pamatujte, že vše, co vyšlete do prostoru, se vám vrátí. Jedná se o zcela prostý fyzikální zákon, který jen tak neobejdete. Myslete na svou budoucnost.

Váhy

Čekají vás nové věci, nové nápady, možnosti. Abyste se ve všem, co se kolem vás bude nyní odehrávat, vyznali, měli byste mít jasnou představu kam kráčíte. Pokud to víte, jděte si za tím přímočaře. Rady moudřejších sice vnímejte, rozhodně se hodí, ale zároveň si stůjte za vlastními názory. Ostatní vám mohou pomoci, ale nemohou určovat vaše cíle.

Štír

Měli byste se rozhodovat moudře, jde o vaši budoucnost. Dost možná o životní cestu. Dostanete velmi zajímavou nabídku, která ovlivní velkou část vašeho dalšího života. Rozhodujte se srdcem, rozum tady moc nepomůže. Chcete studovat, následně pracovat a být šťastní? Rozhodnutí je na vás a na tom, jak se postavíte k výzvám. .

Střelec

Budete obklopeni správnými lidmi, získáte přátele možná na zbytek života. Kolem vás se formuje zajímavé seskupení těch, kteří s vámi budou souznít. Dokonce i mezi učiteli a profesory se najdou spřízněné duše. Můžete toho sice využít, ale pozor na zneužívání. Zůstaňte milí a pokorní.

Kozorožec

Budete hýřit nápady a myšlenkami, které byste si určitě neměli nechat jen pro sebe. Zaujmete důležité lidi, kteří je vyhodnotí a následně se vám mohou otevřít hodně zajímavé možnosti. Měsíc je skvělý hlavně pro ty, kteří školu končí, nebo naopak začínají. Ovšem i pečliví studenti kdesi uprostřed mohou výrazně zazářit.

Vodnář

Buďte přístupní novým myšlenkám, nechte si poradit. Vaše ego nyní musí stranou, je na čase si přiznat, že nezvládnete sami vše, že jste ti nejlepší. Brzy totiž zjistíte, že by vám mohl tzv. ujet vlak a čekání na další by se mohlo protáhnout. Všímejte si dobře toho, kde máte rezervy a zapracujte na nich. Vaše úsilí se brzy vyplatí.

Ryby

Neplačte nad tím, co odchází, vše má svůj důvod. Je na čase se posunout dál a všímat si nových věcí. Bez nich přece nerostete, nevyvíjíte se. Vše, co vás nyní opustí, už nemá možnost posunu. Vaše trápení bude jen dočasné, brzy se ukáže, jak důležité tyto změny byly. Nakonec je oceníte a budete šťastní.

(kuč)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126221
DnesDnes64
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden731
Tento měsícTento měsíc4972

Partnerské weby