Fehu je všeobecně runou hojnosti a bohatství, někdy bývala vyobrazována jako kráva se zahnutými rohy, která stojí v úrodném poli. Proč? Protože dobytek kdysi symbolizoval bohatství i platidlo a zdroj potravy. Doba, které Fehu vládne, je léto. Této runě dále náleží šestý den v týdnu - sobota, barva ohnivě rudá. K runě Fehu mají vztah živel - oheň, strom - černý bez, léčivá rostlina - kopřiva, je zasvěcena bohyni Freye.

Pro nemocné je Fehu nadějí na uzdravení (pokud v minulosti lidé ochořeli, často se ukládali mezi hospodářská zvířata, mezi nimi totiž bývalo tepleji než v domě). Ze zdravotního hlediska ovlivňuje hrudník a dýchání.

Runu je dobré využít v době, kdy máte před sebou nějaké složité jednání, usilujete o materiální zisk. Nosíte-li runu Fehu u sebe, posílí vašeho ducha, je to talisman prosperity, který vám usnadní cestu k vašemu cíli - pomůže dovést rozdělané věci do konce, popostrčí kupředu záležitosti, které se vlečou, ochrání před zlými úmysly, dodá energii, přitáhne k vám peníze.

Při výkladu:
Když si tuto runu vytáhnete v řádné pozici, potvrzuje vaše záměry, předsevzetí i plány, hlásí obrat k lepšímu. Povzbudí vás ve vašem konání a nabádá vás, abyste se nevzdávali.
V obrácené pozici však upozorňuje na pochybnosti, překážky, znamená neúspěch, ztráty (ať jde o majetek, práci či vztahy).

Chcete-li být úspěšní, noste na krku talisman s runou Fehu a přes noc ho pokládejte pod polštář.
 

Runovou meditací můžete účinky runy zesílit. Posaďte se pohodlně uprostřed místnosti směrem k východu. Před sebe položte talířek s obilím nebo obilný věnec (na ně předem runu Fehu nakreslete). Zavřete oči, zklidněte dech. Představte si krávu s rohy, jak stojí v obilném poli. Vnímejte její sílu i krásu, dívejte se na plné klasy obilí, které sluneční paprsky mění ve zlato. A to zlato pokryje celou vaši bytost. Od chodidel postupně až po temeno hlavy. Cítíte přitom příjemné teplo v těle. Po pár minutách otevřete oči a upřete zrak na nakreslenou runu Fehu před vámi (na talířku s obilím nebo obilném věnci). Po ukončení meditace položte talířek s obilím nebo věnec na okno. Meditační cvičené je třeba provádět po dobu jednoho měsíce, začíná se o novoluní. Během meditací opakujte při výdechu hlásku „f“.
(cul)
 

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

124475
DnesDnes16
VčeraVčera318
Tento týdenTento týden2322
Tento měsícTento měsíc5634

Partnerské weby