Lidé odpradávna toužili po štěstí a úspěchu, k jejich získání neváhali využít magické rituály, pořizovali si talismany. Za amulet pro štěstí je dodnes například považovaná nalezená koňská podkova. Zvlášť pokud v ní zůstaly hřeby, jsou prý její vibrace velice silné. Ve starých knihách je opakovaně zm iňován obřad „pírka pro štěstí“.

Chcete-li jeho účinky vyzkoušet, budete potřebovat peří divokého ptáka hnědé nebo bílé barvy. Dále si připravte jalovcový olej, červenou svíci, trochu šafránu nebo třezalky na nehořlavé podložce, skleněnou misku s pramenitou vodou a hrst soli. Za přibývajícího měsíce, nejlépe v neděli mezi pátou až devátou hodinou večerní, si oblečte pohodlné šaty. Věnujte čas zklidnění toku myšlenek a soustřeďte se. Zapalte svíci, vezměte ptačí pírko do levé ruky, očistěte ho od všeho zlého špetkou soli a potom s ním opište kolem svého těla kruh. Zapalte na krátkou chvíli byliny a dým pírkem rozežeňte do všech světových stran.

Přibližte pírko těsně k plameni svíce, vykoupejte ho v jejím světle a následně pokropte vodou. Spojili jste se s přírodními živly a můžete je požádat o pomoc. Stačí už jen jediná kapka oleje a zaříkadlo: „ Nechci málo, nechci moc, prosím vás teď o pomoc. Vítr pírko odnese a mně štěstí přinese.“ Přiložte si pírko k čelu a přejeďte jím své zavřené oči. S myšlenkou, že se něčeho vzdáváte a mnohem víc získáváte, vypusťte pírko ven do větru. Vaše myšlenky by měly být čisté a svobodné, štěstí, o které prosíte, nesmí být úmyslně vykoupeno zármutkem druhých.
(zem)
 

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

124476
DnesDnes21
VčeraVčera318
Tento týdenTento týden2327
Tento měsícTento měsíc5639

Partnerské weby