Možná jste nějaké kouzlo už vyzkoušeli a nabyli jste dojmu, že nepůsobí. Zkrátka nevyšlo. Nepodléhejte však klamnému pocitu, že nefunguje magie všeobecně jako taková. Pokud se vám kouzla nedaří a výsledky jsou jiné, než jste čekali, někde jistě bude chyba. Na vině může být špatná formulace přání, které musí mít velice konkrétní a zároveň realizovatelnou podobu (nemělo by však nikomu ublížit či negativně kohokol iv ovlivňovat, proto vždy než přání vyslovíte, zvažujte řádně veškeré důsledky jeho naplnění).

Další nutnou podmínkou je soulad vašeho vědomí a podvědomí. Nic se nedá uspěchat, a pokud nejste na změny dostatečně připraveni ve všech směrech, nenastanou v takové podobě, v jaké je chcete mít. Rovněž platí, že jestliže po něčem toužíte, musíte za tím jít a snažit se sami, musíte podle toho jednat a neztrácet čas čekáním na zázrak. Magie vám pomůže, ale pouze když budete iniciativně spolupracovat.

Někdy je vaše kouzlo příliš slabé, protože jste do něj vložili málo energie. Myslete na to, že při samotném rituálu musíte být opravdu soustředění, nic by vás nemělo rušit a rozptylovat. Není od věci svou schopnost koncentrace nejprve trochu natrénovat a až potom se vydat za odhalováním netušených možností ve světě magie a čarování. V případě nezdaru můžete samozřejmě magický rituál opakovat, ale mějte na paměti, že vše ovlivňují zákony přírody, fyziky a chemie, které se nedají obejít a obelstít, stejně jako nezvrátíte určité aspekty samotného osudu.
(zem)
 

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126274
DnesDnes157
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1265
Tento měsícTento měsíc5506

Partnerské weby