Rascety jsou rýhy, které připomínají náramky obepínající zápěstí. Každá tato rýha představuje zhruba dvacet let života (ve vztahu k délce života je však třeba pamatovat na značný význam životní a zdravotní rýhy, nelze vycházet jen z linií na zápěstí). Takže člověk s třemi rýhami na zápěstí by se měl dožít přibližně věku kolem šedesáti let a člověk se čtyřmi náramky tu může pobýt do věku osmdes áti let.

Význam linie při čtení z ruky:
Linie na zápěstí určují mimo jiné i různé charakterní vlastnosti a osudové podmínky pro danou osobu. Obecně platí, že jsou-li špatně tvarované, případně některé chybí, pak to se zdravím a fyzickou kondicí nebude valné. Ženy mohou za těchto okolností častěji trpět gynekologickými potížemi, muže zase více pronásledují problémy s prostatou.
Jsou-li dobře tvarované a vedou paralelně nad sebou, značí to dlouhý život, úspěch a osobní pohodu.
Je-li střed prvního náramku zvednutý (vydutý) ve směru do dlaně - poukazuje to na určitý neklid a sklon k nervozitě, u žen to může signalizovat nebezpečí ztížených porodních podmínek.
Jsou-li tyto rýhy dlouhé, hluboké a dobře zbarvené, znamená to štěstí a vzestup.
Jsou-li linie dlouhé, úzké a bledé, svědčí to o slabší konstituci, o náchylnosti k nemocem. Zároveň prozrazují nerozhodnost, takový člověk se hůře prosazuje a uplatňuje.
Jsou-li rýhy řetězovitě navazované, lze předjímat životní strasti, neustálý boj s potížemi.
Je-li jen první z rascet řetězovitá, dotyčná osoba má i přes četné překážky naději na úspěch.
Táhnou-li se od rascetových rýh větve k Měsíčnímu vrchu (je na levé ruce vpravo nad zápěstím v linii malíkové hrany), čekají jedince dost pravděpodobně četné a daleké cesty.
Jsou-li rýhy přerušeny, značí to zkoušky osudu, je třeba počítat se změnami a životními zvraty.
Táhnou-li se od rascetových rýh větve k Venušinu vrchu (na levé ruce vedle palce), pak mohou hrát v životě této osoby milostné zkušenosti velice důležitou úlohu. Tyto větve bývají některými chiromanty zároveň považovány za znamení předpokladů ke šťastnému manželství.
Vyskytnou-li se mezi jednotlivými rascetovými rýhami svislé čáry, znamená to, že se jedinec zřejmě dočká štěstí a úspěchu až ve stáří.
(cul)
 

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

118052
DnesDnes27
VčeraVčera336
Tento týdenTento týden1490
Tento měsícTento měsíc6623

Partnerské weby