Beran
(Os, Raid, Eoh): Komunikujte s okolím, dostanete zajímavé informace, které vám mohou pomoci zdolat i případné překážky. Kráčejte pevně vpřed, držte se svých cílů a neodmítejte odpovědnost za svá rozhodnutí. Máte-li nepřátele, nebojte se, jejich intriky prohlédnete.

Býk
(Isa, Wyrd, Man): Měli byste být ostražití, cosi není tak, jak vypadá. Nenechte se balamutit. Důvěřujte hlavně svým zkušenostem, nepodléhejte iluzím ani planým slibům. V nějaké záležitosti může nastat nečekaný obrat, objeví se nové skutečnosti. Konečně se cosi vyřeší.

Blíženci
(Tyr, Eolh, Kaunaz): Runy připomínají, že jen spravedlivý boj vede k vítězství. Pokud se o cosi snažíte, s kýmsi vedete spor (i úřední), máte naději na úspěch, výhru. Musíte však jednat bezodkladně, nesmíte dlouho váhat. Nyní je zapotřebí razantnějších kroků a opatření.

Rak
(Othila, Eh, Wenne): Podle všeho by vám mělo štěstí přát zejména v souvislosti se sférou peněz. Bude-li třeba, neváhejte za výdělkem vycestovat. V průběhu března ale pocítíte radost nejen ze svých pracovních aktivit. Objeví-li se starosti, nebudou mít dlouhého trvání.

Lev
(Sigel, Pertho, Thorn): Runy naznačují, že vám měsíc březen přinese do života soulad a harmonii, zvláště co se týče rodinného života a osobního zázemí. Lze předjímat, že pokud očekáváte nějaké zprávy, měly by být pozitivní. Dokončíte, co jste započali.

Panna
(Fehu, Ear, Daeg): Runy připomínají, že nic nedostanete zadarmo, vše si musíte zasloužit. Varují před nebezpečím ztrát a škod, mohou se objevit i vážnější problémy. Aktivujte své odhodlání a zachovávejte si nadhled a optimismus. Věřte, že máte přízeň paní Štěstěny!

Váhy
(Berkana, Jera, Lagu): Měli byste pocítit příliv nových sil, objeví se před vámi nové možnosti a naděje. Je pouze na vás, zda je dokážete náležitě využít. Rozhodně můžete počítat s tím, že vaše snahy a úsilí nezůstanou bez odezvy, máte na to, abyste dosáhli svého cíle.

Štír
(Uruz, Nyd, Hagalaz): Jak se zdá, máte nakročeno k úspěchu. Dokážete mnohé popostrčit tam, kde to mít chcete. Ale vaše okolí nechce zůstat pozadu. Do cesty vám kdosi nastraží past, překážky. Aktivujte vůli a trpělivost, budete se muset potýkat s nepřátelským počínáním.

Střelec
(Wenne, Othila, Kaunaz): Měli byste se zbavit nějakých starostí a pocítit radost - z dětí, zdraví nebo práce. Dařit by se vám rozhodně mělo i po finanční stránce, nelze vyloučit ani nějakou výhru či dědictví. Nesmíte však váhat, ohlížet se zpět, jednejte rozhodně.

Kozoroh
(Eh, Isa, Os): Jak se zdá, je před vámi jakési vnitřní rozhodnutí, možná volíte, kudy vykročit dál. Buďte velmi opatrní, vše dobře zvažujte. Nepodléhejte vlastním iluzím ani nabídkám a slibům okolí. Runy naznačují, že musíte jednat aktivně, pouze tak dosáhnete úspěchu.

Vodnář
(Gyfu, Berkana, Pertho): Březen přeje týmové práci. Pokud vás někdo požádá o pomoc, v rámci možností mu vyhovte. Měly by se před vámi objevit nové možnosti, využijte je! Ke konci března věnujte zvýšenou pozornost především záležitostem rodinného charakteru.

Ryby
(Eoh, Man, Jera): Možná se kolem vás bude dít hodně věcí, ale nemějte strach a neztrácejte rovnováhu. Runy naznačují, že ať se děje, co se děje, jsou vaše vyhlídky optimistické. V konečném výsledku byste se měli v dohledné době dobrat pozitivních výsledků, hojnosti.
(šál)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126274
DnesDnes157
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1265
Tento měsícTento měsíc5506

Partnerské weby