Fotografie 0017Runa Mannaz, Man (člověk)

Výklad Lucia di Moriani: Ujistěte se, že jsou vaše činy byly v souladu s vašimi záměry a myšlenkami. K úspěchu v rámci zaměstnání či kariéry potřebujete dnes pomoc okolí. Spolupracujte s druhými a věřte, že díky nim můžete cosi dokončit, vyjednat

či zařídit, jak potřebujete. Co se lásky týká, pamatujte, že dostanete pouze to, co do vztahu sami investujete. Obecně zavládne shoda a snaha vzájemně se podpořit. Jste-li sami, je pro vás runa příslibem, že to tak nezůstane. Záleží však hodně na vaší iniciativě a snaze navazovat nové kontakty.

Runa Mannaz má široké spektrum významů. Může značit člověka či lidstvo, váš vztah k jiným lidem nebo vztah jiných lidí k vám. Rozhodně odkazuje na lidské společenství. Kdysi byl totiž život ve větší společnosti životní nutností. Runa připomíná, že existence rodiny, přátel a komunity je základem štěstí. K runě se pojí strom - keř Cesmína, léčivá rostlina mořena barvířská, živly vzduch a oheň, barva tmavě rudá, číslo 20, hláska M, pták jestřáb, kámen granát, V kontextu se zdravím do sféry jejího vlivu patří pata a chodidla, používá se mimo jiné i v případě vyvrtnutí. V magii je součástí rituálů k nalezení věrné a čisté lásky, lidé si jejím prostřednictvím přivolávali vhodného partnera. Jako amulet pomáhá najít člověku přátele, životní učitele.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126275
DnesDnes158
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1266
Tento měsícTento měsíc5507

Partnerské weby