H5a56d7d 1Astrolog Richard Stříbrný říká: „V tomto týdnu bude sice Slunce postupovat ekliptikou v ohnivém znamení Berana, nicméně chladnější a vlhčí znamení Ryb bude mít od úterý převahu, jelikož do tohoto vodního znamení přejde Venuše a bude se

v něm pohybovat spolu s Merkurem a s Neptunem. Merkur se z pohledu geocentrického v tomto týdnu zastavuje a od čtvrtku 28. 3. od 14.59 hodin se dává konečně do přímého běhu. To může prospět zablokovaným obchodním a politickým vyjednáváním. Nicméně po celý tento i příští týden bude Merkur (v exilu) setrvávat v blízkosti Neptunu (domicilního). Lze říci, že přeje studiu psychologie a duchovních nauk. V následujících týdnech mohou být díky tomu učiněny významné objevy při studiu lidské psychiky a psychosomatiky. Pro naši republiku by tento týden měl být s výjimkou pondělí a úterý celkem úspěšný, což pocítí naši obchodníci, umělci i politici.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí a úterý: Mars pohybující se znamením Býka vytváří v těchto dnech kvadraturu na Saturn republiky ve znamení Lva. To je vskutku méně příjemná konstelace, za které mohou přijít násilné trestné činy pobuřující veřejnost. Vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností našeho státu. Pozor též na požáry, výbuchy či vážné havárie v dopravě a v průmyslu.

+ Středa a čtvrtek: Venuše již prochází počátkem znamení Ryb ve svém povýšení. V těchto dnech uzavírá sextil s Uranem ve znamení Býka. Tato příjemná mundánní konstelace přeje navazování nových partnerských a obchodních kontaktů či pokusům o oživení vztahů stávajících. Umělci mohou být v těchto dnech líbáni múzami.

+ Pátek až neděle: Slunce postupující ekliptikou znamením Berana vytváří trigon s Neptunem republiky ve znamení Lva. Venuše ve znamení Ryb bude v trigonu se Sluncem republiky ve znamení Štíra. V důsledku těchto harmonických konstelací by měly praskat kulturní stánky ve švech, obchody by se i vlivem přímého běhu Merkuru měly slušně hýbat. Je to ideální kvalita času pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku či pro návštěvu duchovních seminářů.

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126221
DnesDnes64
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden731
Tento měsícTento měsíc4972

Partnerské weby