Fotografie 0003Runa Hagalaz, Haegel (krupobití)
Výklad Lucia di Moriani:
Bude záležet na vás a na vašem nastavení, jak budete vnímat události tohoto dne. Mohou se vám jevit jako požehnání či životní výzva, ale také třeba jako ztráta, lekce pokory. Půjde hodně o to, jak co máte ve svém

životě zpracované, vyřešené. Počítejte s tím, že mohou vyplavat na povrch nějaké informace, s nimiž se budete muset popasovat, dojde na změny či zkušenosti, jimž se nemůžete vyhnout. Možná pocítíte zklamání. V souvislosti s povoláním runa naznačuje, že byste měli přehodnotit své plány. Realizace nějakých projektů se totiž může zkomplikovat, záležitosti kariéry budou stagnovat. Co se lásky týká, runa ukazuje, že můžete projít pomyslným osobním zemětřesením. V partnerském vztahu se můžete cítit ohrožení. Runa nevylučuje hádky a nedorozumění. Ale čím více budete hájit a prosazovat své názory a postoje, tím více se bude situace vyhrocovat. Jednejte na rovinu, bez lží a přetvářky, ale konfliktním a emočně vypjatým situacím bude lépe se vyhnout.

Runa Hagalaz symbolizuje krupobití nebo silnou bouři, které byly z hlediska mytologického i v kontextu s úrodou nepřátelskou silou. Poukazuje na nepředvídatelné okolnosti, projev vyšších sil, na které člověk nemá vliv. K runě se pojí hláska H, stromy tis a javor, rostlina konvalinka, barvy indigová a bledě modrá, kámen onyx, živočich had, živly voda a země. V kontextu se zdravím do její sféry vlivu spadají zranění a krvácení, poruchy krevního oběhu. V magii je součástí rituálů k dosažení rovnováhy, k harmonickému propojení protikladů. V podobě amuletu pomáhá tato runa člověku na cestě k duchovnímu rozvoji, může mu být oporou v nepříznivých až beznadějných situacích.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126221
DnesDnes64
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden731
Tento měsícTento měsíc4972

Partnerské weby