03E12118 2(1)Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Nejvýznamnější konstelací specificky ovlivňující dění v naší zemi je přechod Jupiteru přes ascendent horoskopu České republiky. Může nám přinést úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích, lidé by

měli mít převážně pozitivní náladu, ke které mohou přispět dobré výkony našich sportovců i obchodníků. Naopak nejobtížnější mundánní konstelací (působící na celou planetu) tohoto týdne je poloviční kosmický kříž mezi Sluncem s Merkurem a s Neptunem ve znamení Ryb, Lunou ve znamení Blíženců a Jupiterem ve znamení Střelce, který se uzavírá ve středu a ve čtvrtek. Kvůli němu lze očekávat u nás i ve světě prudké změny počasí, řádit mohou živly přírodní i teroristické, pravděpodobné jsou lokální záplavy a bouře doprovázené prudkým větrem.“

+ Pondělí a úterý: Projekty, které budou započaty v pondělí odpoledne či v úterý dopoledne, by měly mít dlouhodobě pozitivní dopad na průběh budoucích dějů. Na ekliptice se totiž uzavře zemský trigon mezi Lunou s Marsem ve znamení Býka a Saturnem s Plutem ve znamení Kozoroha. Produktivita práce by měla stoupat a dá se říci, že tato konstelace přeje nákupům zboží trvalejší hodnoty či investicím do nemovitostí.

+ Středa a čtvrtek: Pro naši republiku i pro svět to jsou kritické dny, kdy se vytvoří na ekliptice poloviční kosmický kříž mezi tělesy ve znamení Ryb, Blíženců a Střelce (vše to jsou pohyblivá znamení), což by mohlo vést u citlivých jedinců k prudkým změnám nálad a k unáhleným reakcím na podněty. Výsledkem mohou být četnější karamboly v mezilidských vztazích i na cestách.

+ Pátek až neděle: O víkendu se ocitne retrográdní Merkur v Rybách v kvadrátu s Jupiterem ve Střelci, takže lidé mohou lehkomyslně utrácet za zbytné a příliš luxusní věci. Tranzitující Venuše pohybující se znamením Vodnáře vytvoří sextil na Mars republiky ve znamení Střelce, což přeje cestám do přírody i sportovním aktivitám.

www.stribrny.cz

Foto: Pixabay

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126275
DnesDnes163
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1271
Tento měsícTento měsíc5512

Partnerské weby