Fotografie 0006 raidoRuna Raidho, Rad (cesta, kolo)

Výklad Lucia di Moriani: Možná někam budete cestovat, možná dnes v rámci jakési záležitosti naleznete směr a vykročíte za svým cílem. Rozhodně nestůjte se založenýma rukama, jednejte a uplatňujte své vize a nápady. Runa vám též může

naznačovat, že na cosi nadešel ten správný čas, může symbolizovat příchod dobrých zpráv, vyjasnění nějaké situace. V souvislosti s milostnou sférou předpovídá, že je láska na cestě, pokud jste sami a partnera hledáte. Jestliže partnera máte, pak ukazuje na rychlejší vývoj vztahu a upozorňuje, že není třeba bát se změn, budou prospěšné.
Runa Raidho představuje pohyb (fyzický či duchovní, tedy jde i o posun v myšlení, poznání), jízdu, cestu vpřed, která člověku objasní určité situace a umožní mu nové začátky, rozšíří jeho obzory. Bývala spojována s obrazem černého koně s kočárem a jezdcem v kápi, kteří uhánějí po druidské cestě do podsvětí. K runě se pojí číslo pět, živel voda, strom dub, rostlina pelyněk, hláska R, barva jasně červená a modrá, zvíře kozel, nástroj kladivo, kámen chrysopras. V souvislosti se zdravím pod její působnost spadají nohy a hýždě. V magii je součástí rituálů k hladkému průběhu jednání a záležitostí, na ochranu proti překážkám a potížím na cestách. V podobě amuletu dodává člověku energii na cestě kupředu.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126275
DnesDnes163
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1271
Tento měsícTento měsíc5512

Partnerské weby