Spekulujete na burze? Zajímá vás, jak konstelace měsíce března ovlivní ekonomickou situaci ve světě či u nás a do čeho se vyplatí investovat?

Astrolog Richard Stříbrný říká: „V březnu by měla být naše republika ekonomicky celkem úspěšná. Výjimkami jsou časové úseky

mezi 7. až 9. březnem, od 14. do 15. března a pak také ve dnech 21.a 22. března, kdy může dojít k rozkolísání našeho burzovního indexu a dají se očekávat masivní útoky spekulantů na kurz naší měny.“

Obecná chronoekonomická analýza, kterou astrolog vypracoval, hodnotí světovou ekonomiku následovně:

+ 1. až 7. března budou dění na burzách a ve světovém obchodě ovlivňovat chronomy, které mohou vést k rozkolísání kurzů akcií firem produkujících moderní technologie či akcií leteckých společností. Negativně může trhy a mezinárodní obchod ovlivňovat možnost vypovězení mezinárodních dohod. Pozitivní impulzy dostane naopak zábavní průmysl a petrochemie.

+ 11. až 13. března a rovněž 16. až 18. března lze očekávat rozkolísanost trhu, může dojít na poměrně velké výkyvy kurzů akcií firem těžících ropu a vyrábějících ropné deriváty. Přispět k tomu mohou mimo jiné živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení doprovázená tsunami, sesuvy půdy či nábožensky motivované nepokoje.

+ 20. – 31. března by se měly světové trhy stabilizovat, porostou ceny akcií technologických firem podporujících letectví, zbrojní průmysl a kosmonautiku, logistických a leteckých společností či automobilek. Přichází kvalita času ideální pro zahajování nových a odvážných projektů. Obchody by se měly hýbat a na trzích by měla panovat tzv. býčí nálada, ke které přispějí převratné novinky vědy a techniky.

(nam)

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126274
DnesDnes157
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1265
Tento měsícTento měsíc5506

Partnerské weby