TZOLKIN 19. 4. 2015 8 MULUC kin 229
Výklad Lenky Sýkorové:
Muluc – Měsíc – Probuzení, mystické znalosti, pravdivá identita, životní zralost, moudrost, zkušenost, DHARMA, vnímavost, princip komunikace s vyššími duchovními standardy, duchovní osvícení, Síla očištění, progresivita, Síla změny pohledu, podvědomí. Když jsou 

Voda, nebo Oheň připoutány k Větru, jejich vliv a síla exponenciálně roste. Nebýt Uaxac (8) stabilizace a uzemnění, raději nevyprávět jaký druh bouře by dnes Muluc vybičoval. Ve skutečnosti nám Uaxac umožňuje nasměrovat a využít ohromující sílu Muluc, a protože Uaxac omotává vlákno Času kolem Muluc po celý den, můžete spirálu jeho energie směřovat k otázce, situaci, nebo k cíli, se kterým pracujete, nebo cokoliv potřebujete vyřešit. MULUC v yukatánském jazyce znamená vodu. Je to dešťová voda, která život dává, ale také ho bere, význam může představovat jemný déšť, ale i tropickou bouři. Je symbolem emocí, intuice, ale také vděčnosti. To znamená, že dnes je dobrý den projevit vděčnost za všechno, co jste v životě obdrželi a uvolnit všechno škodlivé, co jste nashromáždili. Přijměte pokorně všechny lekce se záměrem uvést tak život do harmonie. Odpusťte sobě i těm, kteří vám ublížili. Uvolněte všechno, co leží na vašich bedrech, propusťte a ventilujte všechny emoce, snažte se zachovat rovnováhu. Kdo má problémy se sebevědomím, kdo neví, co chce a co v životě hledá, ten by se měl obrátit na Energii MULUC.
Nativní MULUC musí být připraveni neustále propouštět a ventilovat všechny dobré i špatné emoce, jinak se všechny problémy usazují v oblasti bederní páteře. Jsou neustále přeplněni emocemi, pocity, fantazií a cítí potřebu je ventilovat. Jsou to vynikající umělci, kteří dokáží zaujmout publikum. Buďte dnes v blízkosti jadeitu - je to posvátný kámen, který je spojen s Energií Muluc a s vodou. Modro-zelená barva krystalu připomíná vodu v lagunách.
***
Jsem Muluc 8. Zdravíme vás v tento úžasný den a děkujeme za spojení. Rádi bychom vám poblahopřáli k dobře odvedené práci a ke schopnosti dělat práci, kterou jste si v této inkarnaci vybrali. Ne každý v jiných dimenzích má potřebnou odvahu být ve vaší sféře, která je velmi obtížná. Když se na vás díváme shora, jsme opravdu velmi překvapeni tím, co vidíme. Mnozí se probouzíte do svého plného potenciálu a setkáváte v přátelských kruzích po celém světě. Díky počítačům jste schopni propojovat se navzájem i z velké dálky. Energetická práce, kterou děláte, zatímco jste ve fyzickém těle, nebyla na Zemi nikdy v tak velkém měřítku.
Když pracujete společně, neexistuje nic, co nemůžete splnit. Dokonce i temné síly, které drží nadvládu ve svých rukou mnoho let, nemají sílu vás zastavit. Telepatie je na vzestupu a to je pro temné síly velmi znepokojující, protože na rozdíl od vytažení zástrčky internetu, nemohou zastavit spojení od mysli-k-mysli. Bez ohledu na to, jak moc se snaží odtrhnout vás od vaší pozemské rodiny a blízkých prostřednictvím lží v médiích, nemohou zastavit spojení od srdce-k-srdci. Už dávno není vaše rodina malá uzavřená skupinka, ale je to rodina globální. Jakmile začnete plně chápat, že jste JEDEN, nebude možné zastavit schopnost tvořit Nebe na Zemi. Pokračujte v propojování přes sociální sítě a buďte ve spojení s lidmi, které potkáváte. Stůjte při sobě a podporujte se navzájem ve všem, co potřebujete. Útěcha patří těm, kteří padli za oběť chamtivým vládám a lídrům korporací. Nakrmte hladové tím, že je naučíte pěstovat si své vlastní potraviny. Podělte se o své bohatství, které jste v průběhu života nashromáždili: moudrost, znalosti, materiální zisky a potravinové zdroje. Učte se navzájem jak léčit vnitřní zranění skrze modlitbu a meditaci. Učte se navzájem, jak léčit vnější rány pomocí bylin – nikoliv léků. Vytvářejte mužské a ženské kruhy, kde se všichni navzájem dělí o své dovednosti. Podělte se o radost z výchovy dětí a péčí o rodiče, prarodiče ve vícegeneračních domech. Jakmile uvolníte sevření výrobních systémů, zdravotnické péče, penzijních fondů a pojištění, zjistíte kolik peněz, času a energie máte k dispozici pro to, co vám přináší radost. Zapojte se do aktivit, které vás baví - talentů máte mnoho. Udělejte si čas snít svůj největší sen. Co se stane, když se dnes nebudete věnovat práci, která vás neuspokojuje? Co toužíte dělat se svým časem? Jak můžete být více laskaví, soucitní a milující? Buďte zodpovědní při péči o vaše děti a seniory, kteří jsou vaší budoucností a minulostí. Setkávejte se a společně začněte měnit své myšlení s vědomím, že jste JEDEN.
Velký sen pro všechny je nadosah!
8. TÓN HARMONIZACE - SÍLA SPOJENÍ
Vytvořte řeky snů a spojte je v jeden oceán Lásky Stvořitele. Otevřete všechny kanály a obdržíte posílení díky rezonanci s OSMIČKOU. Přijměte návrhy OSMIČKY, věnujte energii tomu, kde jste nepozorní, jelikož to se stane vaší jedinečnou příležitostí. Objevte přirozenou krásu v něčem jiném, úplně pro vás NOVÉM. Buďte svobodní, volní bez obav. VY držíte v ruce kouzelnou hůlku – VY spojujete fyzický svět s tím, co je neomezené. Vneste harmonii do každodenního života a do všech situací, ve kterých se nacházíte. Uvolněte se od egocentrizmu a vyveďte své Ego ze slepoty.
VY URČUJETE ÚROVEŇ HARMONIE SOUZNĚNÍ SE STVOŘITELEM,
DOVOLTE ROZEZNÍT TÓNY VAŠEHO SPOLEČNÉHO SRDCE
Tón OSM vám umožňuje splnění záměrů. Na této pozici se koncentruje nejvyšší síla úspěchu. Dny s Tónem OSM se vyznačují velkou aktivitou. Takže nebuďte překvapeni, pokud, jejich sílu pocítíte kolem sebe. Pamatujte si, že ve vzorci ČASU jsou také vpleteny karmické procesy. Pokud se v běžící Vlně objevuje tento proces, Tón OSM se může ukázat, jako nepříjemný. Práva spirituální jsou velmi konzistentní, vymáhají jen to, k čemu jste se před narozením zavázali.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
http://mayskykalendar.blogspot.cz/

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134582
DnesDnes217
VčeraVčera490
Tento týdenTento týden963
Tento měsícTento měsíc7482

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice