TZOLKIN 9. 4. 2015 11 CAUAC kin 219
Výklad Lenky Sýkorové:
Cauac – Bouře - Energie Cauac přináší moudrost pozitivních změn, geniální řešení, očištění, aktivitu, svobodu, přeměnu, inovaci a odvahu. Ať už nevyrovnanost či nevyváženost mohou být ve vašem životě právě teď, není to však trvalé ani neměnné. To jen vám se mohou zdát věci těžké, jako vytesané do kamene, ale není nic, co by mohlo vydržet drtivou sílu vody. Takže uchopte nezkrotnou sílu Buluk (11) a nechte ji čistit. Čistící Energie Cauac smyje všechny starosti vaší duše, uvolní očerňující emocionální jed a uvolní vás ze všech fyzických i mentálních vězení, které jste si postavili. Symbolika představuje bouři, déšť, blesky - čištění, aktivaci, dynamickou sílu i vzájemné působení lidí v celém pozemském prostředí. Cauac je také symbolem komunity, která se někdy nazývá „universální společenství“ nebo „ nebeský domov Bohů “. Je to znamení Božského Ženství, což je velmi často spojováno s porodními asistentkami a porodem (vnitřní bouře, která přináší život).
Nativní CAUAC mají silný soucit s ostatními a jsou hypersenzitivní. Přecitlivělost jim dává velkou představivost a vznešené srdce. Umělecké vyjádření je často způsob jak směrovat svoji přecitlivělost. Požádejte o harmonii v rodině, doma i ve všech dalších vztazích. V tento den se hluboko uzdravují vztahy se ženami a vše, co nese ženské energie.
***
Jsem Cauac 11. Vítejte dnes, děkujeme za spojení. Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme pomáhat. Dnes bychom se chtěli připojit k vaší malé oslavě. Přejeme si vás dnes oslavovat.
Jak často věnujete čas projevení vděčnosti lidem? Kdybyste to dělali častěji (každou chvíli), váš život by byl mnohem velkolepější!
Začneme dnes slovy DĚKUJEME VÁM!
Bez vašich zkušeností by náš život nebyl tak bohatý. Protože máme možnost s vámi pracovat, jsou naše životy naplněny radostí. Nyní si udělejte čas a poděkujte sami sobě. Věřte, že každá myšlenka, každé slovo, každý čin, který uděláte, se šíří celým Vesmírem. Dokonce i ty věci, které vy považujete za špatné, my nebereme jako negativní, ačkoliv všechno, co zažíváte, nás ovlivňuje. Bylo by to jako opakovaně sledovat film, kde je všechno, co všichni udělají, perfektní. Nuda!!!
Když lidé dělají věci, které považují za špatné, umožňují tím ostatním naučit se dělat vlastní volbu jak reagovat. Takové příležitosti by nebyly, kdyby nikdo nehrál roli mizery. Je to stejné, jako když ve filmu hraje mizeru herec. Není to mizerný herec, jen prostě hraje roli, i když z vašeho pohledu můžete vnímat padouchy a zločince bolestně a hrozně, ale z našeho širšího pohledu víme, že tito lidé hrají své role jen dočasně. Zmiňujeme se o tom proto, abyste děkovali sami sobě a slavili vaše Bytí, aniž byste soudili sebe nebo druhé a litovali rozhodnutí, která jste v minulosti udělali. Víme, že jste dítě Lásky a čistí ve své Duchovní Podstatě. Oslavujte to! Zavolejte své Duchovní Průvodce a dopřejte si velké astrální objetí! Pusťte si tlumenou hudbu, odpočívejte a propusťte všechny tlaky, které jste na sebe naložili, naplňte vaši Podstatu vlastní Láskou. Denně se podívejte do zrcadla a řekněte sami sobě, jak jste skvělí. Podívejte se sobě do očí a mluvte sami se sebou. Zpočátku to může být obtížné, ale s praxí zjistíte, že je to velká legrace pozorovat sebe a naplnit své Bytí komplimenty.
Pokud jste v časové tísni, dělejte toto jednoduché cvičení, když si čistíte zuby. Odvažte se být dětinští a legrační. Mějte radost v každém okamžiku! Noste oblečení, které se vám líbí, a to bez obav, co si ostatní mohou myslet. Vylezte ze své ulity a začněte žít svůj život z prostoru klidu a zábavy. Nechte proudit svou tvůrčí sílu!
11. TÓN OČISTNÉ SÍLY – SÍLA ROZPOUŠTĚJÍCÍ NAPĚTÍ
JEDENÁCTKA - to je proces rozpouštění - proces, který vymývá všechny staré vrstvy až na živou Bytost. JEDENÁCTKA, to je síla přinášející Světlo do VŠEHO, CO JE, transformující zastaralé vzorce a struktury, uvolňující věci, které neslouží pokroku. Dovolte jí rozdrtit všechny komplikace. Dovolte proměnit je v požehnání jednoduchosti. Síla JEDENÁCTKY vynáší do vašeho Vědomí falešné učení víry, favorizované ideály a mylné představy. Podívejte se na ně zblízka, zda jsou vhodné, důkladně testuje a v případě potřeby zreformujte. Zjistíte, co je ve vašem životě disharmonické, co neodpovídá, čím se hodně trápíte. Pokuste se to zastavit! Podívejte se s nadhledem do svého života. Přijměte lekce disharmonie bez odporu a jejich vyhodnocení, pak se křehké vnitřní stěny zhroutí samy. Cesta výzev, životních úskalí a omezení vás zavede do rovin vyšší moudrosti. Vy sami jste tím, co vás v životě omezuje. Otevřete se moudrosti Vesmíru. Očekávejte odpověď. Buďte připraveni na změnu!
TAK, JAK SE BOŘÍ STARÉ FASÁDY A HROUTÍ SHNILÉ ZDI, TAK SE PROJEVÍ ČISTOTA PRAVDIVÉHO SMYSLU BYTÍ
V JEDENÁCTÉM Tónu do hry vstupuje OČISTNÁ síla. Tento vzorec může vyvolat řadu turbulencí, protože musí odsunout z cesty toxický odpad nahromaděný za posledních 10 dnů Vlny. Výsledek konání (cíl), je odvozen z pole napětí. V Tónu JEDENÁCT se shromažďují síly disponující LÁSKOU ZDROJE. Ve spirituálním smyslu je LÁSKA tím nejušlechtilejším duchovním darem, jelikož osvobozuje od karmických břemen skrze spásné pole Lásky. V každé Vlně jsou dny s Tónem JEDENÁCT velkým uspořádáváním. Slibují čištění, uvolnění a celkovou neutralizaci odpadů. Ale nezapomeňte, že síly mohou způsobit radikální obrat a mohou vstoupit i násilně. Pokud byla doba bohatá na události bude mít JEDENÁCTKA intenzivní kurz. Prostřednictvím Energie JEDENÁCTÉHO Tónu bude značná část odpadu vyhozena do koše. Díky této znalosti můžete maximálně využít dny s Tónem JEDENÁCT k jarnímu úklidu ve Vědomí, a zejména v pocitech, emocích a myšlenkách.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
http://mayskykalendar.blogspot.cz/

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134583
DnesDnes225
VčeraVčera490
Tento týdenTento týden971
Tento měsícTento měsíc7490

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice