Jaký bude pro vás úplněk 4. dubna?
Psycholožka, záhadoložka a astroložka Olga Krumlovská to vidí následovně:
Působit na citlivější jedince začínal tento úplněk už během druhého dubna a jeho účinky se projeví v menší míře po celý víkend. Zesiluje ho vliv planet Uran a Jupiter v příznivém aspektu. Pro některé z nás to může znamenat rychlý posun k lepšímu - zvlášť šťastní jedinci prožijí doslova „zázraky“. Největší štěstí a přízeň osudu mohou očekávat BERANI, LVI, STŘELCI a BLÍŽENCI. Úlevu pocítí také VODNÁŘI. Naopak na pozoru před problémy by se měli mít KOZOROZI a RACI. Těm doporučuji nehrotit věci a nepodceňovat nebezpečí. VÁHY budou oslabené a velmi zranitelné. BÝCI budou společenští a bude jim přát láska. PANNY pocítí příliv energie, budou-li aktivní, věci se začnou vyvíjet v jejich prospěch. RYBY nepocítí výraznou změnu, pojedou v zajetých kolejích. ŠTÍŘI se budou potýkat s nepřáteli a intrikami, které je ale v těchto dnech neohrozí, pouze otráví.
Pro Berany - prvního dekanu je úplněk dramatický, může ale posunout problémy i jejich řešení kupředu. Zrozence druhého dekanu čeká nejvýznamnější úplněk roku, přijdou zásadní události. I Berani třetího dekanu mají tento úplněk silný, ale měli by se vyhnout změnám a zásadním rozhodnutím.
Pro Býky - prvního i druhého dekanu je úplněk neutrální. Zrozence třetího dekanu čeká lehce negativní úplněk.
Pro Blížence - prvního dekanu je úplněk neutrální. Zrozenci druhého dekanu mohou dokonce počítat s vynikajícím úplňkem a Blíženci poslední dekády ho mají lehce pozitivní.
Pro Raky - prvního dekanu bude úplněk lehce negativní. Zrozenci druhého dekanu nechť jsou opatrní, úplněk bude silný, neměli by dělat změny ani důležitá rozhodnutí. Ovšem zrozence třetího dekanu čeká úplněk výborný, zvlášť vhodný k prosazení jejich zájmů.
Pro Lvy - prvního dekanu je úplněk vynikající. Ovšem zrozenci druhého dekanu ho mají lehce negativní. Pro Lvy třetího dekanu bude lehce příznivý.
Pro Panny - prvního, druhého i třetího dekanu je úplněk víceméně neutrální.
Pro Váhy - prvního dekanu bude úplněk neutrální. Pro zrozence druhého dekanu bude úplněk silný, ale neměli by dělat změny ani riskantní rozhodnutí. Váhy třetího dekanu čeká nepříznivý úplněk, může vrátit staré problémy.
Pro Štíry - prvního dekanu je úplněk velmi kritický, nebezpečný. Měli by být maximálně obezřetní, opatrní. Štíři druhého i třetího dekanu mohou počítat s neutralitou úplňku.
Pro Střelce - v prvním dekanu bude úplněk neutrální. Zrozenci druhého dekanu ho ovšem mají velmi příznivý, vhodný k prosazení vlastních plánů. Také Střelce třetího dekanu čeká příznivý úplněk.
Pro Kozorohy - v prvním dekanu bude úplněk lehce nepříznivý. Kozorozi ve druhém dekanu musí počítat s úplňkem silným, měli by se vyvarovat změn a riskantních rozhodnutí. Zrozence třetího dekanu čeká lehce pozitivní úplněk.
Pro Vodnáře - prvního dekanu bude úplněk velmi agresivní a nebezpečný. Zrozenci druhého dekanu nechť počítají s lehce pozitivním úplňkem a Vodnáře třetího dekanu čeká dokonce velmi příznivý a blahodárný úplněk.
Pro Ryby - prvního, druhého i třetího dekanu bude úplněk neutrální.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134581
DnesDnes211
VčeraVčera490
Tento týdenTento týden957
Tento měsícTento měsíc7476

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice