Co vás čeká a na co se máte v nadcházejících dnech připravit? Podívejte se, co k tomu říká numerologický náhled. Spolu s tímto podzimním měsícem se ujímají vlády energie čísel 10/1 (říjen je desátý měsíc) a 7 (součet cifer měsíce a roku).

Obecný náhled
Říjnové aspekty se ponesou v duchu rčení - myšlenku následuje čin. Říjen je emociálně poměrně silný a nebude mu chybět průbojnost. Zcela jistě vám jeho dny nabídnou nové příležitosti, podněty a šance (tak se dobře rozhlížejte a dobře vybírejte). Budou prodchnuty přímočarou snahou prosadit se, něco změnit nebo začít cosi zcela nového, vydat se dosud neznámými směry a nevyšlapanými cestami, zbavit se toho, co vás svazuje. Pro mnohé jedince se tak říjen stane měsícem životních výzev a zároveň i sbírání zkušeností.
Vibrace sedmičky napovídá, že bude mít řada lidí sklon poněkud více polemizovat a filozofovat nad životem i děním kolem. Počítejte však rozhodně s tím, že dojde i na výraznější prezentování síly, neústupných názorů či postojů, neboť poroste ctižádost a touha projevit svou individualitu, nezávislost. Nenechte se však nikým utlačovat a dejte si dobrý pozor na manipulativní techniky osob, které budou žádat vaši podporu a přitom se snaží vyšplhat vzhůru za vidinou pochybného úspěchu hlava nehlava, ani intriky a podvody jim nejsou cizí. Proti netoleranci, diskriminaci i jakémukoli příkoří je třeba se ozvat. Nebojte se upozornit na to, s čím nesouhlasíte, co se vám nelíbí, nebo co vás snad dokonce citově zraňuje.
Vězte však, že situace, do nichž se dostanete, si žádají pochopení. Jsou cestou uvědomění a očištění se. Prostřednictvím stresujících či bolestných konfliktů a kritiky nastoupíte cestu sami k sobě, k hledání harmonie a rovnováhy.

Z karmického hlediska
Nyní je třeba postupovat s rozvahou, dávat si pozor. Mohou totiž nastat nečekané situace a zvraty ve vývoji jednání či událostí, které mohou leckoho emocionálně i hodně ranit. Opatrnost je na místě na cestách i při vykonávání jakékoli činnosti, sedmička je karmickým číslem karambolů, nehod a zranění. Využijte za těchto okolností jako své pomocníky meditace a relaxační techniky. Pomohou vám uvolnit napětí, zklidnit tok myšlenek a posílí vaše soustředění.

Z pohledu jmenného rozboru
Dostáváme se k energii mistrovského čísla jedenáct. Měsíc říjen je o velké představivosti a fantazii. Přitahuje silné myšlenky, dává prostor intuici, dokáže člověka inspirovat i vést. Ukazuje na nutnost naučit se ovládat tok energie. Jeho stinnou stránkou je skutečnost, že může v některých jedincích vyvolávat určité napětí, přecitlivělost, náladovost, citové zmatky. Devítka jako klíčová iniciála je představitelkou přemýšlivosti, zakončení cyklů, uzavření starých záležitostí…
(rid)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126274
DnesDnes157
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1265
Tento měsícTento měsíc5506

Partnerské weby