Beran
(Uruz, Eoh, Berkana): Pozor na manipulaci, kdosi se zřejmě pokusí využít vás či vašich schopností ve svůj prospěch. Máte však na to, abyste překonali všechny nástrahy i úskoky, pikle okolí se vás nedotknou. Před vámi se následně objeví nové možnosti, lze dosáhnout úspěchu.

Býk
(Sigel, Eolh, Fehu): Jen když se podvolíte okolnostem, necháte určité věci plynout, dosáhnete souladu, harmonie. Každopádně můžete uspět v jakémsi sporu, úředním jednání, začnete sklízet plody své práce. Ale buďte opatrní na cestách i jiných aktivitách, nehoda není náhoda!

Blíženci
(Othila, Hagalaz, Isa): Runy slibují výhru - zisk, nějaký profit. Zároveň s tím ale přijde i závist okolí, připravte se proto na pomluvy, nepřátelské počínaní vůči vaší osobě. Bude zkrátka třeba, abyste se spoléhali hlavně na své síly a zkušenosti, vnímali realitu a nepodléhali iluzím.

Rak
(Os, Pertho, Wenne): Komunikujte s okolím, nevyhýbejte se společnosti. Získáte cenné informace. Jinak řešte, co je třeba, žádné nepříjemnosti nezametejte pod koberec. Štěstí máte na své straně, a tak pocítíte radost z toho, co máte a co děláte. Posílí se i vaše zázemí, rodinné vazby.

Lev
(Fehu, Kaunaz, Hagalaz): Ověříte si podle všeho pravdivost rčení, že bez práce nejsou koláče. Teď nelze váhat, je zapotřebí, abyste jednali a konali, jedině tak se posunete vpřed. Vzhledem k okolnostem můžete zaznamenat, že někdo stojí proti vám. Nenechte se tím znervóznit.

Panna
(Raid, Tyr, Nyd): Pokud jste stáli před nějakým důležitým a možná pro vás nepříjemným rozhodnutím, budete nyní schopni dát směr svým dalším krokům. Vězte, že kdo bojuje za správnou věc, zvítězí. Vše nemusí plynout hladce, ale překážky, nedostatky překonáte vůlí a trpělivostí.

Váhy
(Eh, Othila, Pertho): Nelze vyloučit, že budete muset cestovat, popřípadě dojít k jakémusi duchovnímu rozhodnutí, které pozmění vaše dosavadní plány a představy. Září vám ale může přinést i jakýsi majetkový bonus, výhru. Obecně tak pro vás tento čas bude plodným, užitečným.

Štír
(Lagu, Isa, Man): Jakési záležitosti se dořeší, vaše úsilí a snahy přinesou ovoce. Nespoléhejte se však na přátele, spojence, důvěřujte hlavně sobě a nepodléhejte iluzím! Hodnoťte své možnosti i schopnosti objektivně a zachovávejte si optimismus, jste na dobré cestě.

Střelec
(Ear, Sigel, Os): Jak se zdá, měsíc září vám může přinést problémy a perné chvilky. Ale věřte, že je překonáte. Nejste na ně sami, máte spojence, přátele, kteří vám pomohou. Nebojte se žádných nepříjemností, aktivně je řešte. A nevyhýbejte se společnosti, nové kontakty vás obohatí.

Kozoroh
(Fehu, Eh, Gyfu): Výsledky práce budou nyní přímo úměrné vašim snahám a píli. Možná budete muset více cestovat, přemýšlet, něco obětovat, ale stojí vám to za to. Aspekty ve vás zřejmě probudí ušlechtilost, budete mít tendenci navazovat nové kontakty a nabízet pomoc potřebným.

Vodnář
(Isa, Eolh, Daeg): Cosi není tak, jak se na první pohled jeví, jak je prezentováno. Něco není v pořádku, proto důsledně prověřujte informace, které k vám přicházejí, buďte pečlivější. Neztrácejte však hlavu ani optimismus, díky obezřetnosti a prozíravosti zažehnáte hrozící potíže.

Ryby
(Berkana, Kaunaz, Jera): Měli byste pocítit příliv sil a energie, objeví se před vámi nové možnosti. Zda a jak je využijete, je na vás. Každopádně runy nabádají, abyste neváhali a jednali, jinak se objeví potíže, hojnosti a dostatku se nedočkáte. Obecně pak myslete více na své zdraví!
(šál)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126275
DnesDnes166
VčeraVčera214
Tento týdenTento týden1274
Tento měsícTento měsíc5515

Partnerské weby