Runa Raidho

Výklad Lucia di Moriani: Podle tažené runy lze soudit, že se záležitosti a situace rozhýbou, vyjasní. Také my budeme v pohybu a naše mysl bude bystře reagovat na nejrůznější podněty. Vše, co se dnes děje, nás vede správným směrem - k zisku (ať už finančnímu nebo duchovnímu). Případné

cesty za výdělkem budou tedy úspěšné. Cosi můžeme pochopit, něco zajímavého nás může napadnout. Vytváří se zkrátka prostor pro vznik nových příležitostí i nových začátků. Co se lásky týká, nezoufejte, jste-li sami. Láska je na cestě. Pokud v partnerském vztahu žijete, je tu příležitost k jeho prohlubování, rychlejšímu vývoji. Změn se nebojte, prospějí vám.

Runa Raidho obecně představuje fyzický či duchovní pohyb. K této runě se pojí číslo 5, živel voda, strom dub, rostlina pelyněk, hláska R, barvy modrá a jasně červená, zvíře kozel, drahokam chrysopras. V rámci zdraví náleží pod působnost této runy nohy a hýždě. V magii je součástí rituálů k zajištění hladkého průběhu záměrů, k odstranění případných překážek. V podobě amuletu chrání člověka na cestách.

Předplaťte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

120929
DnesDnes244
VčeraVčera541
Tento týdenTento týden3979
Tento měsícTento měsíc10333

Partnerské weby